U bent hier

Alle blogs

Vaste Bloggers:
Jolynn | Julian | Sylvia
Gastbloggers (info hier):
Jesper

Julian

afbeelding van Julian

Historie

Blog
Recente blogs weergeven
Geregistreerd sinds
3 jaar 11 maanden

Soortenlijst

Julian heeft wereldwijd 2827 soorten gezien (ten tijde van de laatste update: 29-10-2018) waarvan het meest in de soortgroepen:
▪ Nachtvlinders (869)
▪ Vogels (546)
▪ Planten (469)
▪ Paddenstoelen (132)
▪ Dagvlinders (102)

1 Witwangfluiteend - Dendrocygna viduata
2 Indische Fluiteend - Dendrocygna javanica
3 Rotgans - Branta bernicla
4 Zwarte Rotgans - Branta bernicla nigricans ***
5 Witbuikrotgans - Branta bernicla hrota ***
6 Roodhalsgans - Branta ruficollis
7 Grote Canadese Gans - Branta canadensis
8 Brandgans - Branta leucopsis
9 Ross' Gans - Anser rossii
10 Sneeuwgans - Anser caerulescens
11 Grauwe Gans - Anser anser
12 Taigarietgans - Anser fabalis
13 Kleine Rietgans - Anser brachyrhynchus
14 Toendrarietgans - Anser serrirostris
15 Kolgans - Anser albifrons
16 Dwerggans - Anser erythropus
17 Knobbelzwaan - Cygnus olor
18 Kleine Zwaan - Cygnus columbianus bewickii ***
19 Wilde Zwaan - Cygnus cygnus
20 Spoorwiekgans - Plectropterus gambensis
21 Bergeend - Tadorna tadorna
22 Casarca - Tadorna ferruginea
23 Coromandeleend - Nettapus coromandelianus
24 Siberische Taling - Sibirionetta formosa
25 Zomertaling - Spatula querquedula
26 Blauwvleugeltaling - Spatula discors
27 Slobeend - Spatula clypeata
28 Krakeend - Mareca strepera
29 Smient - Mareca penelope
30 Wilde Eend - Anas platyrhynchos
31 Pijlstaart - Anas acuta
32 Wintertaling - Anas crecca
33 Krooneend - Netta rufina
34 Tafeleend - Aythya ferina
35 Witoogeend - Aythya nyroca
36 Ringsnaveleend - Aythya collaris
37 Kuifeend - Aythya fuligula
38 Topper - Aythya marila
39 Eider - Somateria mollissima
40 Zwarte Zee-eend - Melanitta nigra
41 IJseend - Clangula hyemalis
42 Buffelkopeend - Bucephala albeola
43 Brilduiker - Bucephala clangula
44 Nonnetje - Mergellus albellus
45 Kokardezaagbek - Lophodytes cucullatus
46 Grote Zaagbek - Mergus merganser
47 Middelste Zaagbek - Mergus serrator
48 Korhoen - Lyrurus tetrix
49 Rode Patrijs - Alectoris rufa
50 Barbarijse Frankolijn - Pternistis bicalcaratus
51 Patrijs - Perdix perdix
52 Kwartel - Coturnix coturnix
53 Ceylonhoen - Gallus lafayettii
54 Roodkeelduiker - Gavia stellata
55 Parelduiker - Gavia arctica
56 IJsduiker - Gavia immer
57 Noordse Stormvogel - Fulmarus glacialis
58 Noordse Pijlstormvogel - Puffinus puffinus
59 Dodaars - Tachybaptus ruficollis
60 Roodhalsfuut - Podiceps grisegena
61 Fuut - Podiceps cristatus
62 Kuifduiker - Podiceps auritus
63 Geoorde Fuut - Podiceps nigricollis
64 Flamingo - Phoenicopterus roseus
65 Afrikaanse Nimmerzat - Mycteria ibis
66 Indische Nimmerzat - Mycteria leucocephala
67 Indische Gaper - Anastomus oscitans
68 Zwarte Ooievaar - Ciconia nigra
69 Ooievaar - Ciconia ciconia
70 Heilige Ibis - Threskiornis aethiopicus
71 Indische Witte Ibis - Threskiornis melanocephalus
72 Zwarte Ibis - Plegadis falcinellus
73 Lepelaar - Platalea leucorodia
74 Afrikaanse Lepelaar - Platalea alba
75 Roerdomp - Botaurus stellaris
76 Woudaap - Ixobrychus minutus
77 Kwak - Nycticorax nycticorax
78 Mangrovereiger - Butorides striata
79 Ralreiger - Ardeola ralloides
80 Indische Ralreiger - Ardeola grayii
81 Chinese Ralreiger - Ardeola bacchus
82 Koereiger - Bubulcus ibis
83 Oostelijke Koereiger - Bubulcus coromandus
84 Blauwe Reiger - Ardea cinerea
85 Zwartkopreiger - Ardea melanocephala
86 Purperreiger - Ardea purpurea
87 Grote Zilverreiger - Ardea alba
88 Middelste Zilverreiger - Ardea intermedia
89 Zwarte Reiger - Egretta ardesiaca
90 Kleine Zilverreiger - Egretta garzetta
91 Westelijke Rifreiger - Egretta gularis
92 Hamerkop - Scopus umbretta
93 Roze Pelikaan - Pelecanus onocrotalus
94 Kleine Pelikaan - Pelecanus rufescens
95 Jan-van-gent - Morus bassanus
96 Afrikaanse Dwergaalscholver - Microcarbo africanus
97 Indische Dwergaalscholver - Microcarbo niger
98 Dwergaalscholver - Microcarbo pygmeus
99 Kuifaalscholver - Phalacrocorax aristotelis
100 Aalscholver - Phalacrocorax carbo
101 Witborstaalscholver - Phalacrocorax lucidus
102 Indische Slangenhalsvogel - Anhinga melanogaster
103 Afrikaanse Slangenhalsvogel - Anhinga rufa
104 Visarend - Pandion haliaetus
105 Grijze Wouw - Elanus caeruleus
106 Kaalkopkiekendief - Polyboroides typus
107 Palmgier - Gypohierax angolensis
108 Wespendief - Pernis apivorus
109 Aziatische Wespendief - Pernis ptilorhynchus
110 Kapgier - Necrosyrtes monachus
111 Vale Gier - Gyps fulvus
112 Indische Slangenarend - Spilornis cheela
113 Slangenarend - Circaetus gallicus
114 Bateleur - Terathopius ecaudatus
115 Indische Kuifarend - Nisaetus cirrhatus
116 Roodbuikdwergarend - Lophotriorchis kienerii
117 Afrikaanse Zwarte Kuifarend - Lophaetus occipitalis
118 Bastaardarend - Clanga clanga
119 Keizerarend - Aquila heliaca
120 Donkere Zanghavik - Melierax metabates
121 Shikra - Accipiter badius
122 Sperwer - Accipiter nisus
123 Havik - Accipiter gentilis
124 Bruine Kiekendief - Circus aeruginosus
125 Blauwe Kiekendief - Circus cyaneus
126 Steppekiekendief - Circus macrourus
127 Bonte Kiekendief - Circus melanoleucos
128 Grauwe Kiekendief - Circus pygargus
129 Rode Wouw - Milvus milvus
130 Zwarte Wouw - Milvus migrans
131 Geelsnavelwouw - Milvus aegyptius
132 Brahmaanse Wouw - Haliastur indus
133 Afrikaanse Zeearend - Haliaeetus vocifer
134 Zeearend - Haliaeetus albicilla
135 Ruigpootbuizerd - Buteo lagopus
136 Arendbuizerd - Buteo rufinus
137 Buizerd - Buteo buteo
138 Grote Trap - Otis tarda
139 Waterral - Rallus aquaticus
140 Kwartelkoning - Crex crex
141 Witborstwaterhoen - Amaurornis phoenicurus
142 Klein Waterhoen - Porzana parva
143 Porseleinhoen - Porzana porzana
144 Smaragdpurperkoet - Porphyrio madagascariensis
145 Oosterse Purperkoet - Porphyrio indicus
146 Waterhoen - Gallinula chloropus
147 Meerkoet - Fulica atra
148 Saruskraanvogel - Antigone antigone
149 Kraanvogel - Grus grus
150 Griel - Burhinus oedicnemus
151 Senegalese Griel - Burhinus senegalensis
152 Scholekster - Haematopus ostralegus
153 Steltkluut - Himantopus himantopus
154 Kluut - Recurvirostra avosetta
155 Kievit - Vanellus vanellus
156 Sporenkievit - Vanellus spinosus
157 Lelkievit - Vanellus senegallus
158 Indische Kievit - Vanellus indicus
159 Goudplevier - Pluvialis apricaria
160 Zilverplevier - Pluvialis squatarola
161 Bontbekplevier - Charadrius hiaticula
162 Kleine Plevier - Charadrius dubius
163 Strandplevier - Charadrius alexandrinus
164 Mongoolse Plevier - Charadrius mongolus
165 Woestijnplevier - Charadrius leschenaultii
166 Lelieloper - Actophilornis africanus
167 Bronsvleugeljacana - Metopidius indicus
168 Regenwulp - Numenius phaeopus
169 Wulp - Numenius arquata
170 Rosse Grutto - Limosa lapponica
171 Grutto - Limosa limosa
172 Steenloper - Arenaria interpres
173 Kanoet - Calidris canutus
174 Kemphaan - Calidris pugnax
175 Steltstrandloper - Calidris himantopus
176 Krombekstrandloper - Calidris ferruginea
177 Temmincks Strandloper - Calidris temminckii
178 Drieteenstrandloper - Calidris alba
179 Bonte Strandloper - Calidris alpina
180 Paarse Strandloper - Calidris maritima
181 Bairds Strandloper - Calidris bairdii
182 Kleine Strandloper - Calidris minuta
183 Gestreepte Strandloper - Calidris melanotos
184 Grote Grijze Snip - Limnodromus scolopaceus
185 Houtsnip - Scolopax rusticola
186 Bokje - Lymnocryptes minimus
187 Watersnip - Gallinago gallinago
188 Terekruiter - Xenus cinereus
189 Grauwe Franjepoot - Phalaropus lobatus
190 Rosse Franjepoot - Phalaropus fulicarius
191 Oeverloper - Actitis hypoleucos
192 Witgat - Tringa ochropus
193 Kleine Geelpootruiter - Tringa flavipes
194 Tureluur - Tringa totanus
195 Poelruiter - Tringa stagnatilis
196 Bosruiter - Tringa glareola
197 Zwarte Ruiter - Tringa erythropus
198 Groenpootruiter - Tringa nebularia
199 Drieteenmeeuw - Rissa tridactyla
200 Dunbekmeeuw - Chroicocephalus genei
201 Kokmeeuw - Chroicocephalus ridibundus
202 Grijskopmeeuw - Chroicocephalus cirrocephalus
203 Dwergmeeuw - Hydrocoloeus minutus
204 Ross' Meeuw - Rhodostethia rosea
205 Zwartkopmeeuw - Ichthyaetus melanocephalus
206 Reuzenzwartkopmeeuw - Ichthyaetus ichthyaetus
207 Hemprichs Meeuw - Ichthyaetus hemprichii
208 Stormmeeuw - Larus canus
209 Grote Mantelmeeuw - Larus marinus
210 Grote Burgemeester - Larus hyperboreus
211 Kleine Burgemeester - Larus glaucoides
212 Zilvermeeuw - Larus argentatus
213 Pontische Meeuw - Larus cachinnans
214 Geelpootmeeuw - Larus michahellis
215 Kleine Mantelmeeuw - Larus fuscus
216 Lachstern - Gelochelidon nilotica
217 Reuzenstern - Hydroprogne caspia
218 Koningsstern - Thalasseus maximus
219 Grote Stern - Thalasseus sandvicensis
220 Dwergstern - Sternula albifrons
221 Visdief - Sterna hirundo
222 Noordse Stern - Sterna paradisaea
223 Forsters Stern - Sterna forsteri
224 Witwangstern - Chlidonias hybrida
225 Witvleugelstern - Chlidonias leucopterus
226 Zwarte Stern - Chlidonias niger
227 Grote Jager - Stercorarius skua
228 Zeekoet - Uria aalge
229 Zwarte Zeekoet - Cepphus grylle
230 Rotsduif - Columba livia
231 Gespikkelde Duif - Columba guinea
232 Holenduif - Columba oenas
233 Houtduif - Columba palumbus
234 Zomertortel - Streptopelia turtur
235 Turkse Tortel - Streptopelia decaocto
236 Treurtortel - Streptopelia decipiens
237 Roodoogtortel - Streptopelia semitorquata
238 Wijntortel - Streptopelia vinacea
239 Rode Tortel - Streptopelia tranquebarica
240 Parelhalstortel - Spilopelia chinensis
241 Palmtortel - Spilopelia senegalensis
242 Zwartsnavelduif - Turtur abyssinicus
243 Maskerduif - Oena capensis
244 Smaragdduif - Chalcophaps indica
245 Zebraduif - Geopelia striata
246 Groene Muskaatduif - Ducula aenea
247 Groene Toerako - Tauraco persa
248 Violette Toerako - Musophaga violacea
249 Grijze Bananeneter - Crinifer piscator
250 Senegalese Spoorkoekoek - Centropus senegalensis
251 Chinese Spoorkoekoek - Centropus sinensis
252 Indische Koël - Eudynamys scolopaceus
253 Piet-van-Vliet - Cacomantis merulinus
254 Rechtstaartdrongokoekoek - Surniculus lugubris
255 Koekoek - Cuculus canorus
256 Kerkuil - Tyto alba
257 Afrikaanse Dwergooruil - Otus senegalensis
258 Dwergooruil - Otus scops
259 Oehoe - Bubo bubo
260 Woestijnoehoe - Bubo ascalaphus
261 Bosuil - Strix aluco
262 Sperweruil - Surnia ulula
263 Steenuil - Athene noctua
264 Ransuil - Asio otus
265 Velduil - Asio flammeus
266 Nachtzwaluw - Caprimulgus europaeus
267 Viervleugelnachtzwaluw - Caprimulgus longipennis
268 Malabarsalangaan - Aerodramus unicolor
269 Afrikaanse Palmgierzwaluw - Cypsiurus parvus
270 Aziatische Palmgierzwaluw - Cypsiurus balasiensis
271 Alpengierzwaluw - Tachymarptis melba
272 Gierzwaluw - Apus apus
273 Vale Gierzwaluw - Apus pallidus
274 Indische Scharrelaar - Coracias benghalensis
275 Sahelscharrelaar - Coracias abyssinicus
276 Blauwbuikscharrelaar - Coracias cyanogaster
277 Breedbekscharrelaar - Eurystomus glaucurus
278 Smyrnaijsvogel - Halcyon smyrnensis
279 Grijskopijsvogel - Halcyon leucocephala
280 Teugelijsvogel - Halcyon malimbica
281 Malachietijsvogel - Corythornis cristatus
282 IJsvogel - Alcedo atthis
283 Afrikaanse Reuzenijsvogel - Megaceryle maxima
284 Bonte IJsvogel - Ceryle rudis
285 Zwaluwstaartbijeneter - Merops hirundineus
286 Dwergbijeneter - Merops pusillus
287 Kleine Groene Bijeneter - Merops orientalis
288 Groene Bijeneter - Merops persicus
289 Bijeneter - Merops apiaster
290 Hop - Upupa epops
291 Groene Kakelaar - Phoeniculus purpureus
292 Noordelijke Hoornraaf - Bucorvus abyssinicus
293 Westelijke Roodsnaveltok - Tockus kempi
294 Grijze Tok - Lophoceros nasutus
295 Bruinkopbaardvogel - Psilopogon zeylanicus
296 Ceylonese Baardvogel - Psilopogon flavifrons
297 Roodkeelbaardvogel - Psilopogon rubricapillus
298 Kopersmid - Psilopogon haemacephalus
299 Geelvoorhoofdketellapper - Pogoniulus chrysoconus
300 Draaihals - Jynx torquilla
301 Stippelspecht - Campethera punctuligera
302 Goudstaartspecht - Campethera abingoni
303 Middelste Bonte Specht - Dendrocoptes medius
304 Grijsgroene Specht - Dendropicos goertae
305 Kleine Bonte Specht - Dryobates minor
306 Grote Bonte Specht - Dendrocopos major
307 Zwarte Specht - Dryocopus martius
308 Groene Specht - Picus viridis
309 Lichtensteins Goudrugspecht - Dinopium psarodes
310 Torenvalk - Falco tinnunculus
311 Roodpootvalk - Falco vespertinus
312 Smelleken - Falco columbarius
313 Boomvalk - Falco subbuteo
314 Slechtvalk - Falco peregrinus
315 Bonte Boertje - Poicephalus senegalus
316 Smaragdparkiet - Psittacula calthrapae
317 Halsbandparkiet - Psittacula krameri
318 Bruinkeellelvliegenvanger - Platysteira cyanea
319 Goudkapfiskaal - Laniarius barbarus
320 Bonte Dwergtriller - Hemipus picatus
321 Grijze Spitsvogel - Artamus fuscus
322 Gewone Iora - Aegithina tiphia
323 Kleine Menievogel - Pericrocotus cinnamomeus
324 Oranje Menievogel - Pericrocotus flammeus
325 Geelsnavelklauwier - Corvinella corvina
326 Bruine Klauwier - Lanius cristatus
327 Grauwe Klauwier - Lanius collurio
328 Daurische Klauwier - Lanius isabellinus
329 Turkestaanse Klauwier - Lanius phoenicuroides
330 Klapekster - Lanius excubitor
331 Steppeklapekster - Lanius pallidirostris
332 Roodkopklauwier - Lanius senator
333 Maskerklauwier - Lanius nubicus
334 Wielewaal - Oriolus oriolus
335 Zwartkopwielewaal - Oriolus xanthornus
336 Treurdrongo - Dicrurus adsimilis
337 Koningsdrongo - Dicrurus macrocercus
338 Witbuikdrongo - Dicrurus caerulescens
339 Ceylonese Kuifdrongo - Dicrurus lophorinus
340 Maleise Bonte Waaierstaart - Rhipidura javanica
341 Roodbuikparadijsmonarch - Terpsiphone rufiventer
342 Indiase Paradijsmonarch - Terpsiphone paradisi
343 Gaai - Garrulus glandarius
344 Blauwe Ekster - Cyanopica cooki
345 Blauwe Kitta - Urocissa ornata
346 Zwarte Ekster - Crypsirina temia
347 Ekster - Pica pica
348 Piapiac - Ptilostomus afer
349 Kauw - Coloeus monedula
350 Huiskraai - Corvus splendens
351 Roek - Corvus frugilegus
352 Zwarte Kraai - Corvus corone
353 Bonte Kraai - Corvus cornix
354 Dikbekkraai - Corvus macrorhynchos
355 Oostelijke Junglekraai - Corvus levaillantii
356 Indiase Junglekraai - Corvus culminatus
357 Schildraaf - Corvus albus
358 Raaf - Corvus corax
359 Pestvogel - Bombycilla garrulus
360 Zwarte Mees - Periparus ater
361 Kuifmees - Lophophanes cristatus
362 Glanskop - Poecile palustris
363 Matkop - Poecile montanus
364 Pimpelmees - Cyanistes caeruleus
365 Koolmees - Parus major
366 Baardman - Panurus biarmicus
367 Witbandleeuwerik - Alaemon alaudipes
368 Woestijnleeuwerik - Ammomanes deserti
369 Zwartkruinvinkleeuwerik - Eremopterix nigriceps
370 Boomleeuwerik - Lullula arborea
371 Veldleeuwerik - Alauda arvensis
372 Kuifleeuwerik - Galerida cristata
373 Ceylongoudborstbuulbuul - Pycnonotus melanicterus
374 Zwartkuifbuulbuul - Pycnonotus flaviventris
375 Witoorbuulbuul - Pycnonotus leucotis
376 Roodbuikbuulbuul - Pycnonotus cafer
377 Grauwe Buulbuul - Pycnonotus barbatus
378 Vlekkeelbuulbuul - Pycnonotus finlaysoni
379 Wenkbrauwbuulbuul - Pycnonotus goiavier
380 Witbrauwbuulbuul - Pycnonotus luteolus
381 Conrads Buulbuul - Pycnonotus conradi
382 Goudbrauwbuulbuul - Acritillas indica
383 Ghatsbuulbuul - Hypsipetes ganeesa
384 Oeverzwaluw - Riparia riparia
385 Boerenzwaluw - Hirundo rustica
386 Roodkeelzwaluw - Hirundo lucida
387 Roodkruinzwaluw - Hirundo smithii
388 Rotszwaluw - Ptyonoprogne rupestris
389 Huiszwaluw - Delichon urbicum
390 Roodstuitzwaluw - Cecropis daurica
391 Ceylonzwaluw - Cecropis hyperythra
392 Cetti's Zanger - Cettia cetti
393 Staartmees - Aegithalos caudatus
394 Fluiter - Phylloscopus sibilatrix
395 Humes Bladkoning - Phylloscopus humei
396 Bladkoning - Phylloscopus inornatus
397 Bruine Boszanger - Phylloscopus fuscatus
398 Fitis - Phylloscopus trochilus
399 Tjiftjaf - Phylloscopus collybita
400 Iberische Tjiftjaf - Phylloscopus ibericus
401 Grauwe Fitis - Phylloscopus trochiloides
402 Grote Karekiet - Acrocephalus arundinaceus
403 Chinese Karekiet - Acrocephalus orientalis
404 Indische Karekiet - Acrocephalus stentoreus
405 Zwartkoprietzanger - Acrocephalus melanopogon
406 Rietzanger - Acrocephalus schoenobaenus
407 Kleine Karekiet - Acrocephalus scirpaceus
408 Bosrietzanger - Acrocephalus palustris
409 Kleine Spotvogel - Iduna caligata
410 Grote Vale Spotvogel - Hippolais languida
411 Orpheusspotvogel - Hippolais polyglotta
412 Spotvogel - Hippolais icterina
413 Sprinkhaanzanger - Locustella naevia
414 Krekelzanger - Locustella fluviatilis
415 Snor - Locustella luscinioides
416 Graszanger - Cisticola juncidis
417 Gestreepte Prinia - Prinia gracilis
418 Wielewaalzanger - Hypergerus atriceps
419 Langstaartsnijdervogel - Orthotomus sutorius
420 Zwartvoorhoofdbabbelaar - Rhopocichla atriceps
421 Ceylonese Babbelaar - Turdoides rufescens
422 Geelsnavelbabbelaar - Turdoides affinis
423 Zwartkapbabbelaar - Turdoides reinwardtii
424 Sahelbabbelaar - Turdoides plebejus
425 Zwartkop - Sylvia atricapilla
426 Tuinfluiter - Sylvia borin
427 Braamsluiper - Sylvia curruca
428 Woestijngrasmus - Sylvia nana
429 Grasmus - Sylvia communis
430 Westelijke Baardgrasmus - Sylvia cantillans cantillans
431 Ménétriés' Zwartkop - Sylvia mystacea
432 Indische Brilvogel - Zosterops palpebrosus
433 Vuurgoudhaan - Regulus ignicapilla
434 Goudhaan - Regulus regulus
435 Winterkoning - Troglodytes troglodytes
436 Boomklever - Sitta europaea
437 Boomkruiper - Certhia brachydactyla
438 Indiase Beo - Gracula indica
439 Grote Maina - Acridotheres grandis
440 Treurmaina - Acridotheres tristis
441 Zwartkraagspreeuw - Gracupica nigricollis
442 Eksterspreeuw - Gracupica contra
443 Roze Spreeuw - Pastor roseus
444 Spreeuw - Sturnus vulgaris
445 Purperglansspreeuw - Lamprotornis purpureus
446 Groene Langstaartglansspreeuw - Lamprotornis caudatus
447 Geelsnavelossenpikker - Buphagus africanus
448 Vlekvleugellijster - Geokichla spiloptera
449 Pelioslijster - Turdus pelios
450 Beflijster - Turdus torquatus
451 Merel - Turdus merula
452 Zwartkeellijster - Turdus atrogularis
453 Kramsvogel - Turdus pilaris
454 Koperwiek - Turdus iliacus
455 Zanglijster - Turdus philomelos
456 Grote Lijster - Turdus viscivorus
457 Rosse Waaierstaart - Cercotrichas galactotes
458 Dayallijster - Copsychus saularis
459 Grauwe Vliegenvanger - Muscicapa striata
460 Bamboevliegenvanger - Muscicapa muttui
461 Roodborst - Erithacus rubecula
462 Schubkaplawaaimaker - Cossypha albicapillus
463 Blauwe Nachtegaal - Larvivora cyane
464 Blauwborst - Luscinia svecica
465 Nachtegaal - Luscinia megarhynchos
466 Roodkeelnachtegaal - Calliope calliope
467 Blauwstaart - Tarsiger cyanurus
468 Bonte Vliegenvanger - Ficedula hypoleuca
469 Zwarte Roodstaart - Phoenicurus ochruros
470 Gekraagde Roodstaart - Phoenicurus phoenicurus
471 Rode Rotslijster - Monticola saxatilis
472 Paapje - Saxicola rubetra
473 Roodborsttapuit - Saxicola rubicola
474 Aziatische Roodborsttapuit - Saxicola maurus
475 Tapuit - Oenanthe oenanthe
476 Izabeltapuit - Oenanthe isabellina
477 Woestijntapuit - Oenanthe deserti
478 Westelijke Blonde Tapuit - Oenanthe hispanica hispanica ***
479 Bonte Tapuit - Oenanthe pleschanka
480 Waterspreeuw - Cinclus cinclus
481 Ceylonese Honingvogel - Dicaeum vincens
482 Geelsnavelhoningvogel - Dicaeum erythrorhynchos
483 Purperstuithoningzuiger - Leptocoma zeylonica
484 Feeënhoningzuiger - Cinnyris pulchellus
485 Ornaathoningzuiger - Cinnyris venustus
486 Staalborsthoningzuiger - Cinnyris jugularis
487 Lotens Honingzuiger - Cinnyris lotenius
488 Huismus - Passer domesticus
489 Italiaanse Mus - Passer italiae
490 Spaanse Mus - Passer hispaniolensis
491 Geelbuikmus - Passer flaveolus
492 Grijskopmus - Passer griseus
493 Ringmus - Passer montanus
494 Bleke Rotsmus - Carpospiza brachydactyla
495 Witsnavelbuffelwever - Bubalornis albirostris
496 Zwartnekwever - Ploceus nigricollis
497 Grote Textorwever - Ploceus cucullatus
498 Vuurvinkje - Lagonosticta senegala
499 Blauwfazantje - Uraeginthus bengalus
500 Tijgervink - Amandava amandava
501 Loodbekje - Euodice malabarica
502 Gewoon Ekstertje - Lonchura cucullata
503 Spitsstaartbronzemannetje - Lonchura striata
504 Muskaatvink - Lonchura punctulata
505 Kastanjenon - Lonchura atricapilla
506 Staalvink - Vidua chalybeata
507 Heggenmus - Prunella modularis
508 Engelse Kwikstaart - Motacilla flava flavissima
509 Gele Kwikstaart - Motacilla flava
510 Italiaanse Kwikstaart - Motacilla flava cinereocapilla
511 Balkankwikstaart - Motacilla flava feldegg
512 Noordse Kwikstaart - Motacilla flava thunbergi
513 Oostelijke Gele Kwikstaart - Motacilla tschutschensis
514 Grote Gele Kwikstaart - Motacilla cinerea
515 Rouwkwikstaart - Motacilla alba yarrellii
516 Witte Kwikstaart - Motacilla alba
517 Duinpieper - Anthus campestris
518 Graspieper - Anthus pratensis
519 Boompieper - Anthus trivialis
520 Siberische Boompieper - Anthus hodgsoni
521 Roodkeelpieper - Anthus cervinus
522 Waterpieper - Anthus spinoletta
523 Oeverpieper - Anthus petrosus
524 Vink - Fringilla coelebs
525 Keep - Fringilla montifringilla
526 Appelvink - Coccothraustes coccothraustes
527 Goudvink - Pyrrhula pyrrhula
528 Groenling - Chloris chloris
529 Frater - Linaria flavirostris
530 Kneu - Linaria cannabina
531 Grote Barmsijs - Acanthis flammea
532 Kleine Barmsijs - Acanthis cabaret
533 Witstuitbarmsijs - Acanthis hornemanni
534 Grote Kruisbek - Loxia pytyopsittacus
535 Kruisbek - Loxia curvirostra
536 Putter - Carduelis carduelis
537 Europese Kanarie - Serinus serinus
538 Sijs - Spinus spinus
539 IJsgors - Calcarius lapponicus
540 Sneeuwgors - Plectrophenax nivalis
541 Grauwe Gors - Emberiza calandra
542 Geelgors - Emberiza citrinella
543 Witkopgors - Emberiza leucocephalos
544 Cirlgors - Emberiza cirlus
545 Dwerggors - Emberiza pusilla
546 Rietgors - Emberiza schoeniclus
547 Belangers Toepaja - Tupaia belangeri
548 Geelgroene Meerkat - Chlorocebus sabaeus
549 Krabbenetende Makaak - Macaca fascicularis
550 Temminck's Rode Franjeaap - Piliocolobus temminckii
551 Witbaardlangoer - Trachypithecus vetulus
552 Grijsbuikeekhoorn - Callosciurus caniceps
553 Thaise eekhoorn - Callosciurus finlaysonii
554 Funambulus layardi
555 Indische Palmeekhoorn - Funambulus palmarum
556 Kleine Zonne-eekhoorn - Heliosciurus gambianus
557 Ratufa macroura
558 Rode Eekhoorn - Sciurus vulgaris
559 Relmuis - Glis glis
560 Veldmuis - Microtus arvalis
561 Rosse Woelmuis - Myodes glareolus
562 Gewone Bosmuis - Apodemus sylvaticus
563 Huismuis - Mus musculus
564 Bruine Rat - Rattus norvegicus
565 Beverrat - Myocastor coypus
566 Haas - Lepus europaeus
567 Konijn - Oryctolagus cuniculus
568 Egel - Erinaceus europaeus
569 Huisspitsmuis - Crocidura russula
570 Mol - Talpa europaea
571 Indische Reuzenkalong - Pteropus giganteus
572 Laatvlieger - Eptesicus serotinus
573 Watervleermuis - Myotis daubentonii
574 Baardvleermuis - Myotis mystacinus
575 Franjestaart - Myotis nattereri
576 Rosse Vleermuis - Nyctalus noctula
577 Ruige Dwergvleermuis - Pipistrellus nathusii
578 Gewone Dwergvleermuis - Pipistrellus pipistrellus
579 Gewone Grootoorvleermuis - Plecotus auritus
580 Indische Grijze Mangoeste - Herpestes edwardsii
581 Vos - Vulpes vulpes
582 Grijze Zeehond - Halichoerus grypus
583 Gewone Zeehond - Phoca vitulina
584 Steenmarter - Martes foina
585 Hermelijn - Mustela erminea
586 Wezel - Mustela nivalis
587 Wild Zwijn - Sus scrofa
588 Nijlpaard - Hippopotamus amphibius
589 Ree - Capreolus capreolus
590 Edelhert - Cervus elaphus
591 Bultrug - Megaptera novaeangliae
592 Malayemys subtrijuga
593 Kolonistenagame - Agama agama
594 Calotes calotes
595 Bloedzuiger - Calotes versicolor
596 Otocryptis wiegmanni
597 Egyptische Doornstaartagaam - Uromastyx aegyptia
598 Gehyra mutilata
599 Gekko gecko
600 Hemidactylus depressus
601 Hemidactylus flaviviridis
602 Tjiktjak - Hemidactylus frenatus
603 Afrikaanse Huisgekko - Hemidactylus mabouia
604 Hemidactylus platyurus
605 Acanthodactylus schmidti
606 Zandhagedis - Lacerta agilis
607 Westelijke Smaragdhagedis - Lacerta bilineata
608 Muurhagedis - Podarcis muralis
609 Levendbarende Hagedis - Zootoca vivipara
610 Trachylepis affinis
611 Nijlvaraan - Varanus niloticus
612 Watervaraan - Varanus salvator
613 Oosterse Rattenslang - Coluber mucosus
614 Ringslang - Natrix natrix
615 Esculaapslang - Zamenis longissimus
616 Adder - Vipera berus
617 Gewone Pad - Bufo bufo
618 Bufo regularis
619 Westelijke Gewone Pad - Bufo spinosus
620 Lijstenpad - Duttaphrynus melanostictus
621 Rugstreeppad - Epidalea calamita
622 Euphlyctis hexadactylus
623 Hyperolius nitidulus
624 Kleine Watersalamander - Lissotriton vulgaris
625 Knoflookpad - Pelobates fuscus
626 Poelkikker - Pelophylax lessonae
627 Heikikker - Rana arvalis
628 Bruine Kikker - Rana temporaria
629 Kamsalamander - Triturus cristatus
630 Kaasjeskruiddikkopje - Carcharodus alceae
631 Bruin dikkopje - Erynnis tages
632 Zwartsprietdikkopje - Thymelicus lineola
633 Kommavlinder - Hesperia comma
634 Groot dikkopje - Ochlodes sylvanus
635 Pelopidas agna
636 Potanthus pallidus
637 Taractrocera maevius
638 Koningspage - Iphiclides podalirius
639 Koninginnenpage - Papilio machaon
640 Limoenvlinder - Papilio demoleus
641 Grote mormoonvlinder - Papilio memnon
642 Graphium angolanus
643 Graphium sarpedon
644 Troides darsius
645 Troides helena
646 Boswitje - Leptidea sinapis
647 Oranjetipje - Anthocharis cardamines
648 Groot geaderd witje - Aporia crataegi
649 Groot koolwitje - Pieris brassicae
650 Klein koolwitje - Pieris rapae
651 Klein geaderd witje - Pieris napi
652 Oranje luzernevlinder - Colias croceus
653 Gele luzernevlinder - Colias hyale
654 Citroenvlinder - Gonepteryx rhamni
655 Cleopatra - Gonepteryx cleopatra
656 Catopsilia pomona
657 Belenois aurota
658 Vals oranjetipje - Colotis evagore
659 Delias eucharis
660 Delias hyparete
661 Eurema blanda
662 Eurema brigitta
663 Gewoon grasgeeltje - Eurema hecabe
664 Pinacopteryx eriphia
665 Kleine vuurvlinder - Lycaena phlaeas
666 Bruine vuurvlinder - Lycaena tityrus
667 Sleedoornpage - Thecla betulae
668 Eikenpage - Favonius quercus
669 Kleine sleedoornpage - Satyrium acaciae
670 Groentje - Callophrys rubi
671 Klein christusdoornblauwtje - Tarucus balkanicus
672 Geraniumblauwtje - Cacyreus marshalli
673 Tijgerblauwtje - Lampides boeticus
674 Amethistblauwtje - Zizeeria knysna
675 Staartblauwtje - Cupido argiades
676 Boomblauwtje - Celastrina argiolus
677 Gentiaanblauwtje - Phengaris alcon
678 Vetkruidblauwtje - Scolitantides orion
679 Heideblauwtje - Plebejus argus
680 Bruin blauwtje - Aricia agestis
681 Icarusblauwtje - Polyommatus icarus
682 Caleta caleta
683 Castalius rosimon
684 Catochrysops strabo
685 Cigaritis mozambica
686 Euchrysops cnejus
687 Jamides alecto
688 Jamides bochus
689 Prosotas nora
690 Leptotes plinius
691 Tuxentius cretosus
692 Zizina otis
693 Keizersmantel - Argynnis paphia
694 Kleine parelmoervlinder - Issoria lathonia
695 Zilveren maan - Boloria selene
696 Paarse parelmoervlinder - Boloria dia
697 Dambordje - Melanargia galathea
698 Atalanta - Vanessa atalanta
699 Distelvlinder - Vanessa cardui
700 Dagpauwoog - Aglais io
701 Kleine vos - Aglais urticae
702 Gehakkelde aurelia - Polygonia c-album
703 Landkaartje - Araschnia levana
704 Kleine ijsvogelvlinder - Limenitis camilla
705 Blauwe ijsvogelvlinder - Limenitis reducta
706 Danaus genutia
707 Bruin zandoogje - Maniola jurtina
708 Koevinkje - Aphantopus hyperantus
709 Oranje zandoogje - Pyronia tithonus
710 Ypthima ceylonica
711 Argusvlinder - Lasiommata megera
712 Heivlinder - Hipparchia semele
713 Kleine boswachter - Hipparchia hermione
714 Witbandzandoog - Brintesia circe
715 Neptis hylas
716 Veenhooibeestje - Coenonympha tullia
717 Hooibeestje - Coenonympha pamphilus
718 Acraea serena
719 Cethosia penthesilea
720 Kleine monarchvlinder - Danaus chrysippus
721 Elymnias hypermnestra
722 Euploea core
723 Euthalia aconthea
724 Everes lacturnus
725 Hamanumida daedalus
726 Idea iasonia
727 Junonia orithya
728 Mycalesis patnia
729 Parantica aglea
730 Bont zandoogje - Pararge aegeria
731 Tirumala limniace
732 Weidebeekjuffer - Calopteryx splendens
733 Tangpantserjuffer - Lestes dryas
734 Tengere pantserjuffer - Lestes virens
735 Houtpantserjuffer - Chalcolestes viridis
736 Bruine winterjuffer - Sympecma fusca
737 Koraaljuffer - Ceriagrion tenellum
738 Maanwaterjuffer - Coenagrion lunulatum
739 Azuurwaterjuffer - Coenagrion puella
740 Variabele waterjuffer - Coenagrion pulchellum
741 Watersnuffel - Enallagma cyathigerum
742 Grote roodoogjuffer - Erythromma najas
743 Kleine roodoogjuffer - Erythromma viridulum
744 Lantaarntje - Ischnura elegans
745 Oaselantaarntje - Ischnura fountaineae
746 Vuurjuffer - Pyrrhosoma nymphula
747 Pseudagrion rubriceps
748 Witte breedscheenjuffer - Platycnemis latipes
749 Blauwe breedscheenjuffer - Platycnemis pennipes
750 Blauwe glazenmaker - Aeshna cyanea
751 Bruine glazenmaker - Aeshna grandis
752 Vroege glazenmaker - Aeshna isoceles
753 Paardenbijter - Aeshna mixta
754 Grote keizerlibel - Anax imperator
755 Zuidelijke keizerlibel - Anax parthenope
756 Glassnijder - Brachytron pratense
757 Plasrombout - Gomphus pulchellus
758 Kleine tanglibel - Onychogomphus forcipatus
759 Gaffellibel - Ophiogomphus cecilia
760 Gewone bronlibel - Cordulegaster boltonii
761 Smaragdlibel - Cordulia aenea
762 Metaalglanslibel - Somatochlora metallica
763 Vuurlibel - Crocothemis erythraea
764 Oostelijke vuurlibel - Crocothemis servilia
765 Moriaantje - Diplacodes lefebvrii
766 Sierlijke witsnuitlibel - Leucorrhinia caudalis
767 Venwitsnuitlibel - Leucorrhinia dubia
768 Noordse witsnuitlibel - Leucorrhinia rubicunda
769 Platbuik - Libellula depressa
770 Bruine korenbout - Libellula fulva
771 Viervlek - Libellula quadrimaculata
772 Witpuntoeverlibel - Orthetrum albistylum
773 Gewone oeverlibel - Orthetrum cancellatum
774 Slanke oeverlibel - Orthetrum sabina
775 Zwarte heidelibel - Sympetrum danae
776 Kempense heidelibel - Sympetrum depressiusculum
777 Geelvlekheidelibel - Sympetrum flaveolum
778 Zwervende heidelibel - Sympetrum fonscolombii
779 Bandheidelibel - Sympetrum pedemontanum
780 Bloedrode heidelibel - Sympetrum sanguineum
781 Bruinrode heidelibel - Sympetrum striolatum
782 Steenrode heidelibel - Sympetrum vulgatum
783 Purperlibel - Trithemis annulata
784 Brachythemis contaminata
785 Diplacodes trivialis
786 Neurothemis tullia
787 Orthetrum luzonicum
788 Rhyothemis variegata
789 Gewone tweevleugel - Cloeon dipterum
790 Vierlijneendagsvlieg - Ephemera glaucops
791 Vijfader - Oligoneuriella rhenana
792 Heidekakkerlak - Capraiellus panzeri
793 Grote kakkerlak - Periplaneta americana
794 Empusa pennata
795 Gewone beeksteenvlieg - Nemoura cinerea
796 Gewone oorworm - Forficula auricularia
797 Kleine oorworm - Labia minor
798 Gewone gaasvlieg - Chrysopa perla
799 Italochrysa italica
800 Gele gaasvlieg - Nineta flava
801 Mantispa styriaca
802 Gevlekte mierenleeuw - Euroleon nostras
803 Ecnomus tenellus
804 Ceraclea dissimilis
805 Mystacides azureus
806 Mystacides longicornis
807 Mystacides niger
808 Oecetis lacustris
809 Oecetis ochracea
810 Anabolia nervosa
811 Glyphotaelius pellucidus
812 Limnephilus auricula
813 Limnephilus elegans
814 Limnephilus flavicornis
815 Limnephilus lunatus
816 Limnephilus marmoratus
817 Limnephilus rhombicus
818 Limnephilus vittatus
819 Molanna angustata
820 Agrypnia pagetana
821 Agrypnia varia
822 Phryganea grandis
823 Cyrnus trimaculatus
824 Tinodes waeneri
825 Roodkopschorpioenvlieg - Panorpa cognata
826 Duitse schorpioenvlieg - Panorpa germanica
827 Weideschorpioenvlieg - Panorpa vulgaris
828 Kokkel - Cerastoderma edule
829 Zaagje - Donax vittatus
830 Halfgeknotte strandschelp - Spisula subtruncata
831 Strandgaper - Mya arenaria
832 Mossel - Mytilus edulis
833 Platte oester - Ostrea edulis
834 Platte slijkgaper - Scrobicularia plana
835 Nonnetje - Limecola balthica
836 Zwanenmossel - Anodonta cygnea
837 Schildersmossel - Unio pictorum
838 Venusschelp - Chamelea striatula
839 Pila ampullacea
840 Grote diepslak - Bithynia tentaculata
841 Wulk - Buccinum undatum
842 Muiltje - Crepidula fornicata
843 Gewone alikruik - Littorina littorea
844 Stompe alikruik - Littorina obtusata
845 Trapgeveltje - Propebela turricula
846 Boerenknoopje - Discus rotundatus
847 Heesterslak - Arianta arbustorum
848 Witgerande tuinslak - Cepaea (Cepaea) hortensis
849 Gewone tuinslak - Cepaea (Cepaea) nemoralis
850 Segrijnslak - Cornu aspersum
851 Wijngaardslak - Helix pomatia
852 Gewone poelslak - Lymnaea stagnalis
853 Ovale poelslak - Radix balthica
854 Posthoornslak - Planorbarius corneus
855 Gewone schijfhoornslak - Planorbis (Planorbis) planorbis
856 Gewone barnsteenslak - Succinea putris
857 Gevlekte akkerslak - Deroceras (Deroceras) reticulatum
858 Bruine wegslak - Arion (Mesarion) fuscus
859 Grote aardslak - Limax maximus
860 Hopwortelboorder - Hepialus humuli
861 Oranje wortelboorder - Triodia sylvina
862 Heidewortelboorder - Phymatopus hecta
863 Slawortelboorder - Pharmacis lupulina
864 Gestippelde houtvlinder - Zeuzera pyrina
865 Wilgenhoutrups - Cossus cossus
866 Metaalvlinder - Adscita statices
867 Bruine metaalvlinder - Rhagades pruni
868 Sint-jansvlinder - Zygaena filipendulae
869 Bosrankvlinder - Thyris fenestrella
870 Slakrups - Apoda limacodes
871 Hoornaarvlinder - Sesia apiformis
872 Dennenspinner - Dendrolimus pini
873 Rietvink - Euthrix potatoria
874 Hageheld - Lasiocampa quercus
875 Veelvraat - Macrothylacia rubi
876 Ringelrups - Malacosoma neustria
877 Espenblad - Phyllodesma tremulifolia
878 Zwarte herfstspinner - Poecilocampa populi
879 Grijsbandspinner - Trichiura crataegi
880 Nachtpauwoog - Saturnia pavonia
881 Eiken-orvlinder - Cymatophorina diluta
882 Bruine eenstaart - Drepana curvatula
883 Berkeneenstaart - Drepana falcataria
884 Bleke eenstaart - Falcaria lacertinaria
885 Vuursteenvlinder - Habrosyne pyritoides
886 Tweestip-orvlinder - Ochropacha duplaris
887 Groenige orvlinder - Polyploca ridens
888 Peppel-orvlinder - Tethea ocularis
889 Orvlinder - Tethea or
890 Berken-orvlinder - Tetheella fluctuosa
891 Braamvlinder - Thyatira batis
892 Gele eenstaart - Watsonalla binaria
893 Beukeneenstaart - Watsonalla cultraria
894 Voorjaarsboomspanner - Alsophila aescularia
895 Gevlekte zomervlinder - Comibaena bajularia
896 Zomervlinder - Geometra papilionaria
897 Kleine zomervlinder - Hemithea aestivaria
898 Melkwitte zomervlinder - Jodis lactearia
899 Grijsgroene zomervlinder - Pseudoterpna pruinata
900 Lichte blokspanner - Lobophora halterata
901 Phaiogramma etruscaria
902 Berkenoogspanner - Cyclophora albipunctata
903 Cyclophora lennigiaria
904 Gele oogspanner - Cyclophora linearia
905 Gestippelde oogspanner - Cyclophora punctaria
906 Oranjerode oogspanner - Cyclophora puppillaria
907 Lieveling - Timandra comae
908 Roomkleurige stipspanner - Scopula floslactata
909 Ligusterstipspanner - Scopula imitaria
910 Donkere prachtstipspanner - Scopula immorata
911 Bosspanner - Scopula immutata
912 Purperen stipspanner - Scopula rubiginata
913 Grijze stipspanner - Idaea aversata
914 Schildstipspanner - Idaea biselata
915 Bandstipspanner - Idaea degeneraria
916 Vlekstipspanner - Idaea dimidiata
917 Geblokte stipspanner - Idaea emarginata
918 Dwergstipspanner - Idaea fuscovenosa
919 Roestige stipspanner - Idaea inquinata
920 Idaea mediaria
921 Idaea moniliata
922 Okergele spanner - Idaea ochrata
923 Idaea rubraria
924 Schaduwstipspanner - Idaea rusticata
925 Paardenbloemspanner - Idaea seriata
926 Egale stipspanner - Idaea straminata
927 Idaea subsaturata
928 Satijnstipspanner - Idaea subsericeata
929 Roodstreepspanner - Rhodometra sacraria
930 Zuringspanner - Lythria cruentaria
931 Moeraswalstrospanner - Orthonama vittata
932 Springzaadbandspanner - Xanthorhoe biriviata
933 Koolbandspanner - Xanthorhoe designata
934 Vierbandspanner - Xanthorhoe ferrugata
935 Zwartbandspanner - Xanthorhoe fluctuata
936 Geoogde bandspanner - Xanthorhoe montanata
937 Bruine vierbandspanner - Xanthorhoe spadicearia
938 Bonte walstrospanner - Catarhoe cuculata
939 Roodbruine walstrospanner - Catarhoe rubidata
940 Gewone bandspanner - Epirrhoe alternata
941 Walstrobandspanner - Epirrhoe galiata
942 Bosbandspanner - Epirrhoe rivata
943 Walstrospanner - Costaconvexa polygrammata
944 Gestreepte goudspanner - Camptogramma bilineata
945 Rozenspanner - Earophila badiata
946 Getekende rozenspanner - Anticlea derivata
947 Kajatehoutspanner - Pelurga comitata
948 Fraaie walstrospanner - Lampropteryx suffumata
949 Blauwbandspanner - Cosmorhoe ocellata
950 Bessentakvlinder - Eulithis mellinata
951 Wortelhoutspanner - Eulithis prunata
952 Oranje agaatspanner - Eulithis testata
953 Gele agaatspanner - Gandaritis pyraliata
954 Marmerspanner - Ecliptopera silaceata
955 Papegaaitje - Chloroclysta siterata
956 Schimmelspanner - Dysstroma truncata
957 Oranje bruinbandspanner - Cidaria fulvata
958 Blauwrandspanner - Plemyria rubiginata
959 Jeneverbesspanner - Thera juniperata
960 Naaldboomspanner - Thera obeliscata
961 Kleine wortelhoutspanner - Electrophaes corylata
962 Kleine groenbandspanner - Colostygia pectinataria
963 Variabele spanner - Hydriomena furcata
964 Groenbandspanner - Hydriomena impluviata
965 Egale bosrankspanner - Horisme tersata
966 Berberisspanner - Pareulype berberata
967 Gegolfde spanner - Hydria undulata
968 Wegedoornspanner - Philereme transversata
969 Sporkehoutspanner - Philereme vetulata
970 Scherphoekbandspanner - Euphyia unangulata
971 Herfstspanner - Epirrita dilutata
972 Kleine wintervlinder - Operophtera brumata
973 Hennepnetelspanner - Perizoma alchemillata
974 Silenespanner - Perizoma flavofasciata
975 Voorjaarsdwergspanner - Eupithecia abbreviata
976 Hopdwergspanner - Eupithecia assimilata
977 Zwartvlekdwergspanner - Eupithecia centaureata
978 Eikendwergspanner - Eupithecia dodoneata
979 Loofboomdwergspanner - Eupithecia exiguata
980 Bijvoetdwergspanner - Eupithecia innotata
981 Streepjesdwergspanner - Eupithecia intricata
982 Esdoorndwergspanner - Eupithecia inturbata
983 Lariksdwergspanner - Eupithecia lariciata
984 Vlasbekdwergspanner - Eupithecia linariata
985 Smalvleugeldwergspanner - Eupithecia nanata
986 Jeneverbesdwergspanner - Eupithecia pusillata
987 Grijze dwergspanner - Eupithecia subfuscata
988 Witvlakdwergspanner - Eupithecia succenturiata
989 Fijnspardwergspanner - Eupithecia tantillaria
990 Wilgendwergspanner - Eupithecia tenuiata
991 Schermbloemdwergspanner - Eupithecia tripunctaria
992 Valeriaandwergspanner - Eupithecia valerianata
993 Guldenroededwergspanner - Eupithecia virgaureata
994 Gewone dwergspanner - Eupithecia vulgata
995 V-dwergspanner - Chloroclystis v-ata
996 Groene dwergspanner - Pasiphila rectangulata
997 Zwartkamdwergspanner - Gymnoscelis rufifasciata
998 Herfstbremspanner - Chesias legatella
999 Sint-janskruidblokspanner - Aplocera efformata
1000 Leverkleurige spanner - Euchoeca nebulata
1001 Geel spannertje - Hydrelia flammeolaria
1002 Vroege blokspanner - Trichopteryx carpinata
1003 Kleine blokspanner - Pterapherapteryx sexalata
1004 Groene blokspanner - Acasis viretata
1005 Porseleinvlinder - Abraxas sylvata
1006 Gerande spanner - Lomaspilis marginata
1007 Aangebrande spanner - Ligdia adustata
1008 Drievlekspanner - Stegania trimaculata
1009 Donker klaverblaadje - Macaria alternata
1010 Bosbesbruintje - Macaria brunneata
1011 Gerimpelde spanner - Macaria liturata
1012 Klaverblaadje - Macaria notata
1013 Lariksspanner - Macaria signaria
1014 Zwarte-w-vlinder - Macaria wauaria
1015 Klaverspanner - Chiasmia clathrata
1016 Varenspanner - Petrophora chlorosata
1017 Lindeknotsvlinder - Plagodis dolabraria
1018 Grijze heispanner - Pachycnemia hippocastanaria
1019 Hagedoornvlinder - Opisthograptis luteolata
1020 Puntige zoomspanner - Epione repandaria
1021 Seringenvlinder - Apeira syringaria
1022 Geelschouderspanner - Ennomos alniaria
1023 Iepentakvlinder - Ennomos autumnaria
1024 Gehakkelde spanner - Ennomos erosaria
1025 Essenspanner - Ennomos fuscantaria
1026 Geelblad - Ennomos quercinaria
1027 Herculesje - Selenia dentaria
1028 Halvemaanvlinder - Selenia tetralunaria
1029 Getande spanner - Odontopera bidentata
1030 Kortzuiger - Crocallis elinguaria
1031 Vliervlinder - Ourapteryx sambucaria
1032 Gepluimde spanner - Colotois pennaria
1033 Oranje iepentakvlinder - Angerona prunaria
1034 Voorjaarsspanner - Apocheima hispidaria
1035 Perentak - Phigalia pilosaria
1036 Peper-en-zoutvlinder - Biston betularia
1037 Vroege spanner - Biston strataria
1038 Najaarsspanner - Agriopis aurantiaria
1039 Kleine voorjaarsspanner - Agriopis leucophaearia
1040 Grote voorjaarsspanner - Agriopis marginaria
1041 Grote wintervlinder - Erannis defoliaria
1042 Zwartvlekspikkelspanner - Menophra abruptaria
1043 Taxusspikkelspanner - Peribatodes rhomboidaria
1044 Geveerde spikkelspanner - Peribatodes secundaria
1045 Satijnen spikkelspanner - Deileptenia ribeata
1046 Variabele spikkelspanner - Alcis repandata
1047 Ringspikkelspanner - Hypomecis punctinalis
1048 Grote spikkelspanner - Hypomecis roboraria
1049 Ectropis bhurmitra
1050 Gewone spikkelspanner - Ectropis crepuscularia
1051 Vierkantspikkelspanner - Paradarisa consonaria
1052 Witvlekspikkelspanner - Parectropis similaria
1053 Berkenspikkelspanner - Aethalura punctulata
1054 Gewone heispanner - Ematurga atomaria
1055 Tephronia oranaria
1056 Tephronia sepiaria
1057 Dennenspanner - Bupalus piniaria
1058 Bruine grijsbandspanner - Cabera exanthemata
1059 Witte grijsbandspanner - Cabera pusaria
1060 Tweevlekspanner - Lomographa bimaculata
1061 Witte schaduwspanner - Lomographa temerata
1062 Meidoornspanner - Theria primaria
1063 Appeltak - Campaea margaritaria
1064 Rode dennenspanner - Hylaea fasciaria
1065 Dennenbandspanner - Pungeleria capreolaria
1066 Isturgia deerraria
1067 Windepijlstaart - Agrius convolvuli
1068 Groot avondrood - Deilephila elpenor
1069 Klein avondrood - Deilephila porcellus
1070 Populierenpijlstaart - Laothoe populi
1071 Kolibrievlinder - Macroglossum stellatarum
1072 Lindepijlstaart - Mimas tiliae
1073 Pauwoogpijlstaart - Smerinthus ocellata
1074 Ligusterpijlstaart - Sphinx ligustri
1075 Dennenpijlstaart - Sphinx pinastri
1076 Hermelijnvlinder - Cerura vinula
1077 Donkere wapendrager - Clostera pigra
1078 Gestreepte tandvlinder - Drymonia dodonaea
1079 Witlijntandvlinder - Drymonia querna
1080 Maantandvlinder - Drymonia ruficornis
1081 Berkenhermelijnvlinder - Furcula bicuspis
1082 Kleine hermelijnvlinder - Furcula furcula
1083 Populierentandvlinder - Gluphisia crenata
1084 Draak - Harpyia milhauseri
1085 Dromedaris - Notodonta dromedarius
1086 Wilgentandvlinder - Notodonta tritophus
1087 Kameeltje - Notodonta ziczac
1088 Eikentandvlinder - Peridea anceps
1089 Wapendrager - Phalera bucephala
1090 Berkenbrandvlerkvlinder - Pheosia gnoma
1091 Brandvlerkvlinder - Pheosia tremula
1092 Snuitvlinder - Pterostoma palpina
1093 Kroonvogeltje - Ptilodon capucina
1094 Eekhoorn - Stauropus fagi
1095 Dennenprocessierups - Thaumetopoea pityocampa
1096 Eikenprocessierups - Thaumetopoea processionea
1097 Witvlakvlinder - Orgyia antiqua
1098 Meriansborstel - Calliteara pudibunda
1099 Bastaardsatijnvlinder - Euproctis chrysorrhoea
1100 Donsvlinder - Euproctis similis
1101 Satijnvlinder - Leucoma salicis
1102 Plakker - Lymantria dispar
1103 Nonvlinder - Lymantria monacha
1104 Rondvleugelbeertje - Thumatha senex
1105 Rozenblaadje - Miltochrista miniata
1106 Zwart beertje - Atolmis rubricollis
1107 Vierstipbeertje - Cybosia mesomella
1108 Muisbeertje - Pelosia muscerda
1109 Streepkokerbeertje - Eilema complana
1110 Naaldboombeertje - Eilema depressa
1111 Glad beertje - Eilema griseola
1112 Plat beertje - Eilema lurideola
1113 Felgeel beertje - Eilema lutarella
1114 Klein kokerbeertje - Eilema pygmaeola
1115 Geel beertje - Eilema sororcula
1116 Eilema uniola
1117 Viervlakvlinder - Lithosia quadra
1118 Grasbeertje - Coscinia cribraria
1119 Prachtbeer - Utetheisa pulchella
1120 Grote beer - Arctia caja
1121 Roodbandbeer - Diacrisia sannio
1122 Witte tijger - Spilosoma lubricipeda
1123 Gele tijger - Spilosoma lutea
1124 Sneeuwbeer - Spilosoma urticae
1125 Mendicabeer - Diaphora mendica
1126 Kleine beer - Phragmatobia fuliginosa
1127 Spaanse vlag - Euplagia quadripunctaria
1128 Sint-jacobsvlinder - Tyria jacobaeae
1129 Phegeavlinder - Amata phegea
1130 Dysauxes punctata
1131 Prachtpurperuiltje - Eublemma purpurina
1132 Catocala conjuncta
1133 Catocala conversa
1134 Rood weeskind - Catocala nupta
1135 Catocala nymphaea
1136 Klein geel weeskind - Catocala nymphagoga
1137 Karmozijnrood weeskind - Catocala sponsa
1138 Bruine prachtuil - Dysgonia algira
1139 Bruine daguil - Euclidia glyphica
1140 Mi-vlinder - Euclidia mi
1141 Roesje - Scoliopteryx libatrix
1142 Bruine sikkeluil - Laspeyria flexula
1143 Stro-uiltje - Rivula sericealis
1144 Paddenstoeluil - Parascotia fuliginaria
1145 Bosbessnuituil - Hypena crassalis
1146 Bruine snuituil - Hypena proboscidalis
1147 Hopsnuituil - Hypena rostralis
1148 Gepijlde micro-uil - Schrankia costaestrigalis
1149 Moerasmicro-uil - Hypenodes humidalis
1150 Maansnuituil - Zanclognatha lunalis
1151 Oogsnuituil - Zanclognatha zelleralis
1152 Boogsnuituil - Herminia grisealis
1153 Schaduwsnuituil - Herminia tarsicrinalis
1154 Lijnsnuituil - Herminia tarsipennalis
1155 Stippelsnuituil - Macrochilo cribrumalis
1156 Gele snuituil - Paracolax tristalis
1157 Geellijnsnuituil - Trisateles emortualis
1158 Erebus hieroglyphica
1159 Nyctemera lacticinia
1160 Padenia transversa
1161 Syntomoides imaon
1162 Groot visstaartje - Meganola albula
1163 Licht visstaartje - Nola aerugula
1164 Vroeg visstaartje - Nola confusalis
1165 Klein visstaartje - Nola cucullatella
1166 Kleine groenuil - Earias clorana
1167 Grote groenuil - Bena bicolorana
1168 Zilveren groenuil - Pseudoips prasinana
1169 Nycteola columbana
1170 Variabele eikenuil - Nycteola revayana
1171 Nycteola siculana
1172 Geoogde worteluil - Agrotis clavis
1173 Gewone worteluil - Agrotis exclamationis
1174 Grote worteluil - Agrotis ipsilon
1175 Puta-uil - Agrotis puta
1176 Gewone velduil - Agrotis segetum
1177 Bonte worteluil - Agrotis vestigialis
1178 Houtspaander - Axylia putris
1179 Haarbos - Ochropleura plecta
1180 Volgeling - Noctua comes
1181 Breedbandhuismoeder - Noctua fimbriata
1182 Kleine huismoeder - Noctua interjecta
1183 Open-breedbandhuismoeder - Noctua janthe
1184 Kleine breedbandhuismoeder - Noctua janthina
1185 Huismoeder - Noctua pronuba
1186 Granietuil - Lycophotia porphyrea
1187 Bruine breedvleugeluil - Diarsia brunnea
1188 Variabele breedvleugeluil - Diarsia mendica
1189 Gewone breedvleugeluil - Diarsia rubi
1190 Late heide-uil - Xestia agathina
1191 Bruine zwartstipuil - Xestia baja
1192 Zwarte-c-uil - Xestia c-nigrum
1193 Trapeziumuil - Xestia ditrapezium
1194 Zesstreepuil - Xestia sexstrigata
1195 Driehoekuil - Xestia triangulum
1196 Vierkantvlekuil - Xestia xanthographa
1197 Splinterstreep - Naenia typica
1198 Roodbont heide-uiltje - Anarta myrtilli
1199 Spurrie-uil - Anarta trifolii
1200 Schaaruil - Hada plebeja
1201 Gevlekte pijluil - Pachetra sagittigera
1202 Gevorkte silene-uil - Sideridis rivularis
1203 Kooluil - Mamestra brassicae
1204 Perzikkruiduil - Melanchra persicariae
1205 Groente-uil - Lacanobia oleracea
1206 W-uil - Lacanobia thalassina
1207 Brede w-uil - Lacanobia w-latinum
1208 Tweekleurige uil - Hecatera bicolorata
1209 Gewone silene-uil - Hadena bicruris
1210 Witbandsilene-uil - Hadena compta
1211 Bonte grasuil - Cerapteryx graminis
1212 Gelijnde grasuil - Tholera decimalis
1213 Dennenuil - Panolis flammea
1214 Tweestreepvoorjaarsuil - Orthosia cerasi
1215 Kleine voorjaarsuil - Orthosia cruda
1216 Nunvlinder - Orthosia gothica
1217 Sierlijke voorjaarsuil - Orthosia gracilis
1218 Variabele voorjaarsuil - Orthosia incerta
1219 Eikenvoorjaarsuil - Orthosia miniosa
1220 Witstipgrasuil - Mythimna albipuncta
1221 Gekraagde grasuil - Mythimna ferrago
1222 Stompvleugelgrasuil - Mythimna impura
1223 Witte-l-uil - Mythimna l-album
1224 Bleke grasuil - Mythimna pallens
1225 Grijze grasuil - Mythimna pudorina
1226 Spitsvleugelgrasuil - Mythimna straminea
1227 Komma-uil - Leucania comma
1228 Gestreepte rietuil - Leucania obsoleta
1229 Grauwe monnik - Cucullia umbratica
1230 Vlasbekuiltje - Calophasia lunula
1231 Zuidelijke kamperfoelie-uil - Calliergis ramosa
1232 Kromzitter - Asteroscopus sphinx
1233 Lichtgrijze uil - Lithophane ornitopus
1234 Kamperfoelie-uil - Xylocampa areola
1235 Meidoornuil - Allophyes oxyacanthae
1236 Diana-uil - Griposia aprilina
1237 Eikenuiltje - Dryobotodes eremita
1238 Bruine granietuil - Crypsedra gemmea
1239 Wachtervlinder - Eupsilia transversa
1240 Zwartvlekwinteruil - Conistra rubiginosa
1241 Bosbesuil - Conistra vaccinii
1242 Bruine herfstuil - Agrochola circellaris
1243 Roodachtige herfstuil - Agrochola helvola
1244 Zwartgevlekte herfstuil - Agrochola litura
1245 Zwartstipvlinder - Agrochola lota
1246 Variabele herfstuil - Agrochola lychnidis
1247 Geelbruine herfstuil - Agrochola macilenta
1248 Saffraangouduil - Tiliacea aurago
1249 Lindegouduil - Tiliacea citrago
1250 Wilgengouduil - Xanthia togata
1251 Gevlekte groenuil - Moma alpium
1252 Schilddrager - Subacronicta megacephala
1253 Bont schaapje - Acronicta aceris
1254 Elzenuil - Acronicta alni
1255 Schaapje - Acronicta leporina
1256 Veenheide-uil - Acronicta menyanthidis
1257 Zuringuil - Acronicta rumicis
1258 Kleine rietvink - Simyra albovenosa
1259 Schedeldrager - Craniophora ligustri
1260 Donkergroene korstmosuil - Cryphia algae
1261 Groene korstmosuil - Nyctobrya muralis
1262 Schijnpiramidevlinder - Amphipyra berbera
1263 Piramidevlinder - Amphipyra pyramidea
1264 Vogelwiekje - Dypterygia scabriuscula
1265 Drielijnuil - Charanyca trigrammica
1266 Geelvleugeluil - Thalpophila matura
1267 Meldevlinder - Trachea atriplicis
1268 Levervlek - Euplexia lucipara
1269 Agaatvlinder - Phlogophora meticulosa
1270 Gevlamde uil - Actinotia polyodon
1271 Varenuil - Callopistria juventina
1272 Populierenuil - Parastichtis suspecta
1273 Wilgenschorsvlinder - Apterogenum ypsillon
1274 Maanuiltje - Cosmia pyralina
1275 Hyena - Cosmia trapezina
1276 Variabele grasuil - Apamea crenata
1277 Bleke grasworteluil - Apamea lithoxylaea
1278 Graswortelvlinder - Apamea monoglypha
1279 Grauwe grasuil - Apamea remissa
1280 Kweekgrasuil - Apamea sordens
1281 Rietgrasuil - Apamea unanimis
1282 Moerasgrasuil - Lateroligia ophiogramma
1283 Oranjegeel halmuiltje - Oligia fasciuncula
1284 Donker halmuiltje - Oligia latruncula
1285 Gelobd halmuiltje - Oligia strigilis
1286 Zandhalmuiltje - Mesoligia furuncula
1287 Weidehalmuiltje - Mesapamea secalella
1288 Halmrupsvlinder - Mesapamea secalis
1289 Vale duinrietboorder - Photedes extrema
1290 Zeggeboorder - Denticucullus pygmina
1291 Gewone grasuil - Luperina testacea
1292 Aardappelstengelboorder - Hydraecia micacea
1293 Goudgele boorder - Gortyna flavago
1294 Gele lis-boorder - Helotropha leucostigma
1295 Lisdoddeboorder - Nonagria typhae
1296 Egelskopboorder - Globia sparganii
1297 Herfstrietboorder - Rhizedra lutosa
1298 Egale rietboorder - Arenostola phragmitidis
1299 Russenuil - Coenobia rufa
1300 Zuidelijke stofuil - Hoplodrina ambigua
1301 Egale stofuil - Hoplodrina blanda
1302 Gewone stofuil - Hoplodrina octogenaria
1303 Florida-uil - Spodoptera exigua
1304 Huisuil - Caradrina clavipalpis
1305 Morpheusstofuil - Caradrina morpheus
1306 Smalvleugelrietboorder - Chilodes maritima
1307 Gemarmerd heide-uiltje - Elaphria venustula
1308 Oranje o-vlinder - Pyrrhia umbra
1309 Katoendaguil - Helicoverpa armigera
1310 Vlekdaguil - Heliothis peltigera
1311 Lichte daguil - Heliothis viriplaca
1312 Glanzende marmeruil - Pseudeustrotia candidula
1313 Zilverstreep - Deltote bankiana
1314 Bonte marmeruil - Deltote deceptoria
1315 Donkere marmeruil - Deltote pygarga
1316 Zilverhaak - Deltote uncula
1317 Bleekschouderuil - Acontia lucida
1318 Panteruiltje - Acontia trabealis
1319 Akkerwinde-uil - Tyta luctuosa
1320 Krakeling - Diloba caeruleocephala
1321 Hazelaaruil - Colocasia coryli
1322 Schijnnonvlinder - Panthea coenobita
1323 Koperuil - Diachrysia chrysitis
1324 Getekende gamma-uil - Macdunnoughia confusa
1325 Goudvenstertje - Plusia festucae
1326 Gamma-uil - Autographa gamma
1327 Jota-uil - Autographa jota
1328 Brandnetelkapje - Abrostola tripartita
1329 Donker brandnetelkapje - Abrostola triplasia
1330 Methorasa latreillei
1331 Dubbelstipvoorjaarsuil - Anorthoa munda
1332 Randvlekuil - Charanyca ferruginea
1333 Vroege eikenuil - Xanthia ruticilla
1334 Yepcalphis dilectissima
1335 Vroege oermot - Micropterix aruncella
1336 Eikenpurpermot - Dyseriocrania subpurpurella
1337 Gewone eikenblaasmijnmot - Ectoedemia albifasciella
1338 Zwartkopblaasmijnmot - Ectoedemia atricollis
1339 Populierenbladsteelmineermot - Ectoedemia hannoverella
1340 Bramenblaasmijnmot - Ectoedemia rubivora
1341 Akenmineermot - Stigmella aceris
1342 Bruine rozenmineermot - Stigmella anomalella
1343 Ratelpopuliermineermot - Stigmella assimilella
1344 Goudbandmineermot - Stigmella aurella
1345 Boogjeseikenmineermot - Stigmella basiguttella
1346 Bandrozenmineermot - Stigmella centifoliella
1347 Hazelaarmineermot - Stigmella floslactella
1348 Meidoornmineermot - Stigmella hybnerella
1349 Maagdelijke mineermot - Stigmella microtheriella
1350 Meidoornhoekmineermot - Stigmella perpygmaeella
1351 Pruimenballonmot - Stigmella plagicolella
1352 Spiraalmineermot - Stigmella prunetorum
1353 Gewone eikenmineermot - Stigmella roborella
1354 Bladrandberkenmineermot - Stigmella sakhalinella
1355 Gewone wilgmineermot - Stigmella salicis
1356 Kleine kornoeljegaatjesmaker - Antispila treitschkiella
1357 Berkenzilvervlekmot - Heliozela hammoniella
1358 Smaragdlangsprietmot - Adela reaumurella
1359 Gevlekte langsprietmot - Nematopogon adansoniella
1360 Bleke langsprietmot - Nematopogon swammerdamella
1361 Geelbandlangsprietmot - Nemophora degeerella
1362 Gewone witvlekmot - Incurvaria masculella
1363 Berkenbladsnijdermot - Incurvaria pectinea
1364 Bessenscheutboorder - Lampronia capitella
1365 Gele bramenvlekmot - Coptotriche marginea
1366 Hoefijzervlekmot - Tischeria decidua
1367 Bruine eikenvlekmot - Tischeria dodonaea
1368 Gewone eikenvlekmot - Tischeria ekebladella
1369 Witvlekkijkgaatje - Monopis weaverella
1370 Elfenbankjesmot - Morophaga choragella
1371 Donker kroeskopje - Nemapogon wolffiella
1372 Gewone pelsmot - Tinea pellionella
1373 Auroramot - Tinea semifulvella
1374 Gele pelsmot - Tinea trinotella
1375 Kleine reuzenzakdrager - Canephora hirsuta
1376 Zandzakdrager - Dahlica triquetrella
1377 Sierlijke zakdrager - Proutia betulina
1378 Gewone zakdrager - Psyche casta
1379 Sigaarzakdrager - Taleporia tubulosa
1380 Meidoornooglapmot - Bucculatrix bechsteinella
1381 Elzenooglapmot - Bucculatrix cidarella
1382 Bijvoetooglapmot - Bucculatrix noltei
1383 Lindeooglapmot - Bucculatrix thoracella
1384 Eikenooglapmot - Bucculatrix ulmella
1385 Zilvermijnmot - Acrocercops brongniardella
1386 Weegbreesteltmot - Aspilapteryx tringipennella
1387 Goudvleksteltmot - Caloptilia alchimiella
1388 Variabele elzensteltmot - Caloptilia falconipennella
1389 Hopsteltmot - Caloptilia fidella
1390 Bonte esdoornsteltmot - Caloptilia hemidactylella
1391 Eikensteltmot - Caloptilia robustella
1392 Wilgensteltmot - Caloptilia stigmatella
1393 Viervleksteltmot - Calybites phasianipennella
1394 Smeerwortelsteltmot - Dialectica imperialella
1395 Seringensteltmot - Gracillaria syringella
1396 Bijvoetblaarmot - Leucospilapteryx omissella
1397 Meidoornzebramot - Parornix anglicella
1398 Gewone zebramot - Parornix devoniella
1399 Labyrintmot - Phyllocnistis labyrinthella
1400 Wilgenslakkenspoormot - Phyllocnistis saligna
1401 Eenstipslakkenspoormot - Phyllocnistis unipunctella
1402 Gele slakkenspoormot - Phyllocnistis valentinensis
1403 Abeelvouwmot - Phyllonorycter comparella
1404 Hazelaarblaasmot - Phyllonorycter coryli
1405 Vruchtboomvouwmot - Phyllonorycter corylifoliella
1406 Oranje elzenvouwmot - Phyllonorycter froelichiella
1407 Gewone esdoornvouwmot - Phyllonorycter geniculella
1408 Witte eikenvouwmot - Phyllonorycter harrisella
1409 Gestreepte eikenvouwmot - Phyllonorycter heegeriella
1410 Gevlekte eikenvouwmot - Phyllonorycter muelleriella
1411 Hazelaarvouwmot - Phyllonorycter nicellii
1412 Late wilgenvouwmot - Phyllonorycter pastorella
1413 Plataanvouwmot - Phyllonorycter platani
1414 Grijze populierenvouwmot - Phyllonorycter populifoliella
1415 Gewone eikenvouwmot - Phyllonorycter quercifoliella
1416 Gewone elzenvouwmot - Phyllonorycter rajella
1417 Bonte eikenvouwmot - Phyllonorycter roboris
1418 Rode espenvouwmot - Phyllonorycter sagitella
1419 Elzenblaasmijnmot - Phyllonorycter stettinensis
1420 Haagbeukvouwmot - Phyllonorycter tenerella
1421 Berkenvouwmot - Phyllonorycter ulmifoliella
1422 Donkere nassaubandmot - Cedestis subfasciella
1423 Meidoornduifmot - Paraswammerdamia nebulella
1424 Doornspinnertje - Scythropia crataegella
1425 Vogelkersstippelmot - Yponomeuta evonymella
1426 Waasjesstippelmot - Yponomeuta irrorella
1427 Meidoornstippelmot - Yponomeuta padella
1428 Grootvlekstippelmot - Yponomeuta plumbella
1429 Hemelsleutelstippelmot - Yponomeuta sedella
1430 Essenmot - Prays fraxinella
1431 Bruine essenmot - Prays ruficeps
1432 Sierlijke pedaalmot - Argyresthia brockeella
1433 Grote pedaalmot - Argyresthia conjugella
1434 Berkenpedaalmot - Argyresthia goedartella
1435 Kersenpedaalmot - Argyresthia pruniella
1436 Gevlekte pedaalmot - Argyresthia retinella
1437 Bloesempedaalmot - Argyresthia spinosella
1438 Eikenspitskopmot - Ypsolopha alpella
1439 Bonte spitskopmot - Ypsolopha dentella
1440 Lichte spitskopmot - Ypsolopha nemorella
1441 Witvlekspitskopmot - Ypsolopha parenthesella
1442 Gelijnde spitskopmot - Ypsolopha scabrella
1443 Panterspitskopmot - Ypsolopha sequella
1444 Koolmotje - Plutella xylostella
1445 Kleine parelmot - Glyphipterix simpliciella
1446 Grote parelmot - Glyphipterix thrasonella
1447 Rietstreepmot - Orthotelia sparganella
1448 Potloodmot - Bedellia somnulentella
1449 Hangmatmot - Lyonetia clerkella
1450 Kleine mosboorder - Batia lunaris
1451 Geelkopdwergsikkelmot - Borkhausenia luridicomella
1452 Zwamboorder - Crassa unitella
1453 Vaal stamgastje - Denisia stipella
1454 Witkopmot - Endrosis sarcitrella
1455 Oosterse schone - Eratophyes amasiella
1456 Esperiamot - Esperia sulphurella
1457 Bruine molmboorder - Harpella forficella
1458 Bruine huismot - Hofmannophila pseudospretella
1459 Kaneelsikkelmot - Metalampra cinnamomea
1460 Italiaanse kaneelsikkelmot - Metalampra italica
1461 Molmboorder - Oecophora bractella
1462 Gemsmot - Pleurota bicostella
1463 Vuurmot - Carcina quercana
1464 Bleke kaartmot - Agonopterix arenella
1465 Roodvlekkaartmot - Agonopterix ocellana
1466 Peenkaartmot - Agonopterix yeatiana
1467 Grote zwartwitmot - Ethmia bipunctella
1468 Kleine zwartwitmot - Ethmia quadrillella
1469 Zomerzaksikkelmot - Pseudatemelia josephinae
1470 Pootmot - Stathmopoda pedella
1471 Voorjaarskortvleugelmot - Diurnea fagella
1472 Herfstkortvleugelmot - Diurnea lipsiella
1473 Zilverpuntgrasmineermot - Elachista apicipunctella
1474 Zilveren grasmineermot - Elachista canapennella
1475 Grijsgevlekte grasmineermot - Elachista maculicerusella
1476 Metaalkokermot - Coleophora alcyonipennella
1477 Elzenkokermot - Coleophora alnifoliae
1478 Gewone ruskokermot - Coleophora alticolella
1479 Duizendbladkokermot - Coleophora argentula
1480 Bruine wormkruidkokermot - Coleophora bornicensis
1481 Blaasjespistoolkokermot - Coleophora kuehnella
1482 Distelkokermot - Coleophora peribenanderi
1483 Braamkokermot - Coleophora potentillae
1484 Zwaluwtongkokermot - Coleophora therinella
1485 Witsprietkokermot - Coleophora violacea
1486 Gewone wilgenroosjesmot - Mompha epilobiella
1487 Gele wilgenroosjesmot - Mompha ochraceella
1488 Basterdwederikpeulmot - Mompha subbistrigella
1489 Zwarte rietprachtmot - Cosmopterix scribaiella
1490 Hopprachtmot - Cosmopterix zieglerella
1491 Lisdoddeveertje - Limnaecia phragmitella
1492 Witte dominomot - Oegoconia deauratella
1493 Vijfvlekspaandermot - Hypatopa binotella
1494 Spikkelpalpmot - Anacampsis blattariella
1495 Heidepistoolmot - Aristotelia ericinella
1496 Zuringpalpmot - Aroga velocella
1497 Puntvleugelpalpmot - Brachmia blandella
1498 Grootvlekmospalpmot - Bryotropha basaltinella
1499 Gevlekte mospalpmot - Bryotropha galbanella
1500 Donkere mospalpmot - Bryotropha senectella
1501 Oranje mospalpmot - Bryotropha terrella
1502 Streepsmalpalpmot - Carpatolechia fugitivella
1503 Zesvleksmot - Chrysoesthia sexguttella
1504 Jeneverbesmot - Dichomeris marginella
1505 Dennenlotmot - Exoteleia dodecella
1506 Haakpalpmot - Gelechia sororculella
1507 Rietpalpmot - Helcystogramma rufescens
1508 Klispalpmot - Metzneria lappella
1509 Heidepalpmot - Neofaculta ericetella
1510 Eikenborsteltje - Psoricoptera gibbosella
1511 Gordelpalpmot - Recurvaria leucatella
1512 Distelzandvleugeltje - Scrobipalpa acuminatella
1513 Maanpalpmot - Teleiodes luculella
1514 Fraaie korrelpalpmot - Teleiopsis diffinis
1515 Groene eikenbladroller - Tortrix viridana
1516 Zonnesproetbladroller - Aleimma loeflingiana
1517 Bruingele boogbladroller - Acleris aspersana
1518 Gouden boogbladroller - Acleris bergmanniana
1519 Diamantborsteltje - Acleris cristana
1520 Lichte boogbladroller - Acleris ferrugana
1521 Kleine boogbladroller - Acleris forsskaleana
1522 Kameleonbladroller - Acleris hastiana
1523 Rode driehoekbladroller - Acleris holmiana
1524 Groene boogbladroller - Acleris literana
1525 Witte boogbladroller - Acleris logiana
1526 Gehoekte boogbladroller - Acleris rhombana
1527 Esdoornboogbladroller - Acleris sparsana
1528 Witschouderbladroller - Acleris variegana
1529 Voorjaarsbladroller - Tortricodes alternella
1530 Zilvervlekbladroller - Pseudargyrotoza conwagana
1531 Zomerbladroller - Ditula angustiorana
1532 Schemerbladroller - Epagoge grotiana
1533 Klokbladroller - Philedone gerningana
1534 Meibladroller - Capua vulgana
1535 Fraaie dennenbladroller - Archips oporana
1536 Grote appelbladroller - Archips podana
1537 Heggenbladroller - Archips rosana
1538 Gevlamde bladroller - Archips xylosteana
1539 Reuzenbladroller - Choristoneura hebenstreitella
1540 Bruinbandbladroller - Argyrotaenia ljungiana
1541 Ravenbladroller - Ptycholomoides aeriferana
1542 Koraalbladroller - Ptycholoma lecheana
1543 Kersenbladroller - Pandemis cerasana
1544 Hazelaarbladroller - Pandemis corylana
1545 Leverkleurige bladroller - Pandemis heparana
1546 Struikbladroller - Syndemis musculana
1547 Gemarmerde drievlekbladroller - Lozotaenia forsterana
1548 Gele bladroller - Aphelia paleana
1549 Tuinbladroller - Clepsis consimilana
1550 Koolbladroller - Clepsis spectrana
1551 Vruchtbladroller - Adoxophyes orana
1552 Kommabladroller - Aethes smeathmanniana
1553 Triangelbladroller - Aethes triangulana
1554 Distelbladroller - Agapeta hamana
1555 Kanariepietje - Agapeta zoegana
1556 Dwarsstreephaakbladroller - Ancylis achatana
1557 Fijngestreepte haakbladroller - Ancylis apicella
1558 Oranje haakbladroller - Ancylis mitterbacheriana
1559 Rossige haakbladroller - Ancylis obtusana
1560 Purperrode haakbladroller - Ancylis unculana
1561 Berkenmarmerbladroller - Apotomis betuletana
1562 Wilgenmarmerbladroller - Apotomis capreana
1563 Gewone biesbladroller - Bactra lancealana
1564 Brandnetelbladroller - Celypha lacunana
1565 Smallijnbladroller - Celypha rufana
1566 Kristalbladroller - Celypha siderana
1567 Paardenbloembladroller - Celypha striana
1568 Veelkleurige bladroller - Cochylidia rupicola
1569 Sint-jacobsbladroller - Cochylis atricapitana
1570 Blauwe distelbladroller - Cochylis dubitana
1571 Vroege dwergbladroller - Cochylis nana
1572 Oranje eikenbladroller - Cydia amplana
1573 Beukenspiegelmot - Cydia fagiglandana
1574 Fruitmot - Cydia pomonella
1575 Gewone spiegelmot - Cydia splendana
1576 Kegelbladroller - Cydia strobilella
1577 Kommawortelmot - Dichrorampha petiverella
1578 Schorsboorder - Enarmonia formosana
1579 Paardenkopbladroller - Endothenia quadrimaculana
1580 Hoefijzermot - Epiblema foenella
1581 Witte oogbladroller - Epinotia bilunana
1582 Berkenoogbladroller - Epinotia demarniana
1583 Epinotia festivana
1584 Variabele oogbladroller - Epinotia nisella
1585 Gemarmerde oogbladroller - Epinotia ramella
1586 Dennenoogbladroller - Epinotia rubiginosana
1587 Zadeloogbladroller - Epinotia solandriana
1588 V-oogbladroller - Epinotia tenerana
1589 Zwartwit knoopvlekje - Eucosma campoliliana
1590 Distelknoopvlekje - Eucosma cana
1591 Sladistelknoopvlekje - Eucosma conterminana
1592 Roetvlekbladroller - Eucosmomorpha albersana
1593 Bonte fruitbladroller - Eudemis profundana
1594 Papegaaibladroller - Eulia ministrana
1595 Blauw smalsnuitje - Eupoecilia ambiguella
1596 Gewoon smalsnuitje - Eupoecilia angustana
1597 Sergeant-majoortje - Grapholita compositella
1598 Rookkleurige fruitmot - Grapholita janthinana
1599 Loofboombladroller - Gypsonoma dealbana
1600 Witsnuitpopulierenbladroller - Gypsonoma sociana
1601 Gewone witvlakbladroller - Hedya nubiferana
1602 Grote witvlakbladroller - Hedya ochroleucana
1603 Pruimwitvlakbladroller - Hedya pruniana
1604 Pinguintje - Hedya salicella
1605 Hertshooibladroller - Lathronympha strigana
1606 Harlekijnbladroller - Lobesia reliquana
1607 Hermelijnbladroller - Notocelia cynosbatella
1608 Scherpe hermelijnbladroller - Notocelia roborana
1609 Bramenbladroller - Notocelia uddmanniana
1610 Geisha - Olethreutes arcuella
1611 Woudbladroller - Orthotaenia undulana
1612 Fruitdwergbladroller - Pammene argyrana
1613 Morgenroodbladroller - Pammene aurita
1614 Gewone dwergbladroller - Pammene fasciana
1615 Haakjesdwergbladroller - Pammene germmana
1616 Grote dwergbladroller - Pammene giganteana
1617 Donkere maanmot - Pammene trauniana
1618 Scherpbandbladroller - Paramesia gnomana
1619 Granietbladroller - Phiaris schulziana
1620 Tweebandbladroller - Piniphila bifasciana
1621 Grijze dennenknopmot - Pseudococcyx posticana
1622 Gewone dennenknopmot - Pseudococcyx turionella
1623 Harsbuilmot - Retinia resinella
1624 Topspinnertje - Rhopobota naevana
1625 Gewone dennenlotboorder - Rhyacionia buoliana
1626 Rode dennenlotboorder - Rhyacionia pinicolana
1627 Grijze dennenlotboorder - Rhyacionia pinivorana
1628 Bonte lariksbladroller - Spilonota laricana
1629 Rode knopbladroller - Spilonota ocellana
1630 Grootkopbladroller - Zeiraphera isertana
1631 Brandnetelmot - Anthophila fabriciana
1632 Skeletteermot - Choreutis pariana
1633 Gevorkte mot - Schreckensteinia festaliella
1634 Waaiermot - Alucita hexadactyla
1635 Dwergvedermot - Adaina microdactyla
1636 Scherphoekvedermot - Amblyptilia acanthadactyla
1637 Rozenvedermot - Cnaemidophorus rhododactyla
1638 Streepzaadvedermot - Crombrugghia distans
1639 Windevedermot - Emmelina monodactyla
1640 Zandvedermot - Gillmeria ochrodactyla
1641 Roomkleurige vedermot - Hellinsia didactylites
1642 Sneeuwwitte vedermot - Pterophorus pentadactyla
1643 Mutsjeslichtmot - Acrobasis advenella
1644 Eikentopspinselmot - Acrobasis consociella
1645 Roodstreepmutsjeslichtmot - Acrobasis suavella
1646 Rode eikenlichtmot - Acrobasis tumidana
1647 Vetmot - Aglossa pinguinalis
1648 Hommelnestmot - Aphomia sociella
1649 Fijnsparkegelmot - Assara terebrella
1650 Oranje eikenlichtmot - Acrobasis repandana
1651 Boslichtmot - Cryptoblabes bistriga
1652 Sparappelboorder - Dioryctria abietella
1653 Kleine sparappelboorder - Dioryctria simplicella
1654 Armbandmot - Elegia similella
1655 Strooiselmot - Endotricha flammealis
1656 Peultjesmot - Etiella zinckenella
1657 Tweekleurige lichtmot - Euzophera pinguis
1658 Grote wasmot - Galleria mellonella
1659 Triangelmot - Hypsopygia costalis
1660 Tweelijnmot - Hypsopygia glaucinalis
1661 Distelhermelijntje - Myelois circumvoluta
1662 Kraagvleugelmot - Nephopterix angustella
1663 Prachtmot - Oncocera semirubella
1664 Heidelichtmot - Pempelia palumbella
1665 Eikenlichtmot - Phycita roborella
1666 Weidemot - Phycitodes binaevella
1667 Grote meelmot - Pyralis farinalis
1668 Pyralis regalis
1669 Veelkleurige lichtmot - Rhodophaea formosa
1670 Pinokkiomot - Synaphe punctalis
1671 Vroege granietmot - Scoparia ambigualis
1672 Lichte granietmot - Eudonia lacustrata
1673 Variabele granietmot - Eudonia mercurella
1674 Moerasgranietmot - Eudonia pallida
1675 Nazomergranietmot - Eudonia truncicolella
1676 Rietmot - Chilo phragmitella
1677 Gewone grasmot - Chrysoteuchia culmella
1678 Heidegrasmot - Crambus ericella
1679 Vroege grasmot - Crambus lathoniellus
1680 Zilverstreepgrasmot - Crambus pascuella
1681 Bleke grasmot - Crambus perlella
1682 Streepjesgrasmot - Crambus pratella
1683 Bruine grasmot - Crambus silvella
1684 Moerasgrasmot - Agriphila inquinatella
1685 Witlijngrasmot - Agriphila latistria
1686 Smalle witlijngrasmot - Agriphila selasella
1687 Blauwooggrasmot - Agriphila straminella
1688 Variabele grasmot - Agriphila tristella
1689 Drietandvlakjesmot - Catoptria falsella
1690 Gelijnde vlakjesmot - Catoptria margaritella
1691 Egale vlakjesmot - Catoptria pinella
1692 Zwartbruine vlakjesmot - Catoptria verellus
1693 Oranjebruine grasmot - Pediasia contaminella
1694 Grote grasmot - Pediasia fascelinella
1695 Baardsnuitmot - Platytes alpinella
1696 Rietsnuitmot - Schoenobius gigantella
1697 Liesgrassnuitmot - Donacaula forficella
1698 Zeggesnuitmot - Donacaula mucronella
1699 Waterleliemot - Elophila nymphaeata
1700 Duikermot - Acentria ephemerella
1701 Kroosvlindertje - Cataclysta lemnata
1702 Krabbenscheermot - Parapoynx stratiotata
1703 Egelskopmot - Nymphula nitidulata
1704 Aangebrande valkmot - Evergestis extimalis
1705 Lijnvalkmot - Evergestis forficalis
1706 Gezoomde valkmot - Evergestis limbata
1707 Bonte valkmot - Evergestis pallidata
1708 Muntvlindertje - Pyrausta aurata
1709 Weegbreemot - Pyrausta despicata
1710 Mijtermot - Pyrausta sanguinalis
1711 Bruidsmot - Sitochroa palealis
1712 Gewone coronamot - Anania coronata
1713 Bonte brandnetelmot - Anania hortulata
1714 Lichte coronamot - Anania lancealis
1715 Salielichtmot - Anania verbascalis
1716 Maïsboorder - Ostrinia nubilalis
1717 Oranje kruidenmot - Udea ferrugalis
1718 Witte kruidenmot - Udea lutealis
1719 Witvlekkruidenmot - Udea olivalis
1720 Grijze kruidenmot - Udea prunalis
1721 Parelmoermot - Pleuroptya ruralis
1722 Haagbeukmot - Agrotera nemoralis
1723 Satijnlichtmot - Palpita vitrealis
1724 Luipaardlichtmot - Nomophila noctuella
1725 Cnaphalocrocis medinalis
1726 Geelzoommot - Loxostege sticticalis
1727 Nevrina procopia
1728 Spinaziemot - Spoladea recurvalis
1729 Paling - Anguilla anguilla
1730 Bermpje - Barbatula barbatula
1731 Kleine modderkruiper - Cobitis taenia
1732 Brasem - Abramis brama
1733 Kolblei - Blicca bjoerkna
1734 Riviergrondel - Gobio gobio
1735 Vetje - Leucaspius delineatus
1736 Serpeling - Leuciscus leuciscus
1737 Bittervoorn - Rhodeus amarus
1738 Blankvoorn - Rutilus rutilus
1739 Ruisvoorn - Scardinius erythrophthalmus
1740 Kopvoorn - Squalius cephalus
1741 Systomus pleurotaenia
1742 Zeelt - Tinca tinca
1743 Forel: onbepaald - Salmo trutta
1744 Snoek - Esox lucius
1745 Kabeljauw - Gadus morhua
1746 Steenbolk - Trisopterus luscus
1747 Aphanius dispar
1748 Driedoornige stekelbaars - Gasterosteus aculeatus
1749 Tiendoornige stekelbaars - Pungitius pungitius
1750 Bot - Platichthys flesus
1751 Rivierdonderpad - Cottus perifretum
1752 Pos - Gymnocephalus cernua
1753 Baars - Perca fluviatilis
1754 Schuttersvis - Toxotes chatareus
1755 Barbarijse Slijkspringer - Periophthalmus barbarus
1756 Spaanse aak - Acer campestre
1757 Noorse esdoorn - Acer platanoides
1758 Gewone esdoorn - Acer pseudoplatanus
1759 Duizendblad - Achillea millefolium
1760 Wilde bertram - Achillea ptarmica
1761 Afrikaanse baobab - Adansonia digitata
1762 Zevenblad - Aegopodium podagraria
1763 Witte paardenkastanje - Aesculus hippocastanum
1764 Kruipend zenegroen - Ajuga reptans
1765 Fraaie vrouwenmantel - Alchemilla mollis
1766 Grote waterweegbree - Alisma plantago-aquatica
1767 Look-zonder-look - Alliaria petiolata
1768 Daslook - Allium ursinum
1769 Zwarte els - Alnus glutinosa
1770 Witte els - Alnus incana
1771 Geknikte vossenstaart - Alopecurus geniculatus
1772 Grote vossenstaart - Alopecurus pratensis
1773 Alsemambrosia - Ambrosia artemisiifolia
1774 Amerikaans krentenboompje - Amelanchier lamarckii
1775 Helm - Ammophila arenaria
1776 Rood guichelheil - Anagallis arvensis
1777 Anastatica hierochuntica
1778 Kromhals - Anchusa arvensis
1779 Bosanemoon - Anemone nemorosa
1780 IJle dravik - Anisantha sterilis
1781 Gewoon reukgras - Anthoxanthum odoratum
1782 Fluitenkruid - Anthriscus sylvestris
1783 Zandraket - Arabidopsis thaliana
1784 Grote klit - Arctium lappa
1785 Donzige klit - Arctium tomentosum
1786 Engels gras - Armeria maritima
1787 Zeealsem - Artemisia maritima
1788 Bijvoet - Artemisia vulgaris
1789 Nangka - Artocarpus heterophyllus
1790 Italiaanse aronskelk - Arum italicum
1791 Arundina graminifolia
1792 Muurvaren - Asplenium ruta-muraria
1793 Tongvaren - Asplenium scolopendrium
1794 Steenbreekvaren - Asplenium trichomanes
1795 Zulte - Aster tripolium
1796 Uitstaande melde - Atriplex patula
1797 Gewone zoutmelde - Atriplex portulacoides
1798 Spiesmelde - Atriplex prostrata
1799 Gewoon barbarakruid - Barbarea vulgaris
1800 Madeliefje - Bellis perennis
1801 Mahonie - Berberis aquifolium
1802 Kleine watereppe - Berula erecta
1803 Ruwe berk - Betula pendula
1804 Zachte berk - Betula pubescens
1805 Zwart tandzaad - Bidens frondosa
1806 Dubbelloof - Blechnum spicant
1807 Koolzaad - Brassica napus
1808 Zachte dravik - Bromus hordeaceus
1809 Heggenrank - Bryonia dioica
1810 Vlinderstruik - Buddleja davidii
1811 Zwanenbloem - Butomus umbellatus
1812 Zeeraket - Cakile maritima
1813 Hennegras - Calamagrostis canescens
1814 Slangenwortel - Calla palustris
1815 Struikhei - Calluna vulgaris
1816 Dotterbloem - Caltha palustris
1817 Weideklokje - Campanula patula
1818 Grasklokje - Campanula rotundifolia
1819 Ruig klokje - Campanula trachelium
1820 Herderstasje - Capsella bursa-pastoris
1821 Bolletjeskers - Cardamine bulbifera
1822 Kleine veldkers - Cardamine hirsuta
1823 Pinksterbloem - Cardamine pratensis
1824 Kruldistel - Carduus crispus
1825 Carlina acanthifolia
1826 Driedistel - Carlina vulgaris
1827 Tamme kastanje - Castanea sativa
1828 Cenchrus ciliaris
1829 Korenbloem - Centaurea cyanus
1830 Knoopkruid - Centaurea jacea
1831 Akkerhoornbloem - Cerastium arvense
1832 Gewone hoornbloem - Cerastium fontanum
1833 Kluwenhoornbloem - Cerastium glomeratum
1834 Rankende helmbloem - Ceratocapnos claviculata
1835 Wilgenroosje - Chamerion angustifolium
1836 Stinkende gouwe - Chelidonium majus
1837 Melganzenvoet - Chenopodium album
1838 Stippelganzenvoet - Chenopodium ficifolium
1839 Muurganzenvoet - Chenopodium murale
1840 Korrelganzenvoet - Chenopodium polyspermum
1841 Wilde cichorei - Cichorium intybus
1842 Groot heksenkruid - Circaea lutetiana
1843 Akkerdistel - Cirsium arvense
1844 Kale jonker - Cirsium palustre
1845 Speerdistel - Cirsium vulgare
1846 Cistanche phelypaea
1847 Winterpostelein - Claytonia perfoliata
1848 Roze winterpostelein - Claytonia sibirica
1849 Bosrank - Clematis vitalba
1850 Borstelkrans - Clinopodium vulgare
1851 Deens lepelblad - Cochlearia danica
1852 Echt lepelblad - Cochlearia officinalis
1853 Muurbloemmosterd - Coincya monensis
1854 Wateraardbei - Comarum palustre
1855 Lelietje-van-dalen - Convallaria majalis
1856 Akkerwinde - Convolvulus arvensis
1857 Haagwinde - Convolvulus sepium
1858 Canadese fijnstraal - Conyza canadensis
1859 Rode kornoelje - Cornus sanguinea
1860 Grove varkenskers - Coronopus squamatus
1861 Vingerhelmbloem - Corydalis solida
1862 Hazelaar - Corylus avellana
1863 Goudknopje - Cotula coronopifolia
1864 Eenstijlige meidoorn - Crataegus monogyna
1865 Klein streepzaad - Crepis capillaris
1866 Boerenkrokus - Crocus tommasinianus
1867 Kruisbladwalstro - Cruciata laevipes
1868 Muurleeuwenbek - Cymbalaria muralis
1869 Veldhondstong - Cynoglossum officinale
1870 Kamgras - Cynosurus cristatus
1871 Brem - Cytisus scoparius
1872 Kropaar - Dactylis glomerata
1873 Rietorchis - Dactylorhiza praetermissa
1874 Doornappel - Datura stramonium
1875 Peen - Daucus carota
1876 Delosperma cooperi
1877 Bochtige smele - Deschampsia flexuosa
1878 Desmodium triflorum
1879 Karthuizer anjer - Dianthus carthusianorum
1880 Steenanjer - Dianthus deltoides
1881 Dianthus sylvestris
1882 Vingerhoedskruid - Digitalis purpurea
1883 Glad vingergras - Digitaria ischaemum
1884 Grote zandkool - Diplotaxis tenuifolia
1885 Grote kaardebol - Dipsacus fullonum
1886 Kleine zonnedauw - Drosera intermedia
1887 Ronde zonnedauw - Drosera rotundifolia
1888 Brede stekelvaren - Dryopteris dilatata
1889 Mannetjesvaren - Dryopteris filix-mas
1890 Europese hanenpoot - Echinochloa crus-galli
1891 Slangenkruid - Echium vulgare
1892 Kweek - Elytrigia repens
1893 Kraaihei - Empetrum nigrum
1894 Harig wilgenroosje - Epilobium hirsutum
1895 Brede wespenorchis - Epipactis helleborine
1896 Moeraswespenorchis - Epipactis palustris
1897 Heermoes - Equisetum arvense
1898 Reuzenpaardenstaart - Equisetum telmateia
1899 Gewone dophei - Erica tetralix
1900 Zomerfijnstraal - Erigeron annuus
1901 Muurfijnstraal - Erigeron karvinskianus
1902 Veenpluis - Eriophorum angustifolium
1903 Eenarig wollegras - Eriophorum vaginatum
1904 Reigersbek - Erodium cicutarium
1905 Vroegeling - Erophila verna
1906 Kruisdistel - Eryngium campestre
1907 Blauwe zeedistel - Eryngium maritimum
1908 Erythrina variegata
1909 Wilde kardinaalsmuts - Euonymus europaeus
1910 Koninginnekruid - Eupatorium cannabinum
1911 Zeewolfsmelk - Euphorbia paralias
1912 Tuinwolfsmelk - Euphorbia peplus
1913 Stijve ogentroost - Euphrasia stricta s.l.
1914 Beuk - Fagus sylvatica
1915 Heggenduizendknoop - Fallopia dumetorum
1916 Japanse duizendknoop - Fallopia japonica
1917 Vijgenboom - Ficus carica
1918 Moerasspirea - Filipendula ulmaria
1919 Bosaardbei - Fragaria vesca
1920 Es - Fraxinus excelsior
1921 Wilde kievitsbloem - Fritillaria meleagris
1922 Gewone duivenkervel - Fumaria officinalis
1923 Weidegeelster - Gagea pratensis
1924 Gewoon sneeuwklokje - Galanthus nivalis
1925 Gespleten hennepnetel - Galeopsis bifida
1926 Gewone hennepnetel - Galeopsis tetrahit
1927 Kaal knopkruid - Galinsoga parviflora
1928 Harig knopkruid - Galinsoga quadriradiata
1929 Kleefkruid - Galium aparine
1930 Glad walstro - Galium mollugo
1931 Lievevrouwebedstro - Galium odoratum
1932 Ruw walstro - Galium uliginosum
1933 Geel walstro - Galium verum
1934 Stekelbrem - Genista anglica
1935 Klokjesgentiaan - Gentiana pneumonanthe
1936 Zachte ooievaarsbek - Geranium molle
1937 Beemdooievaarsbek - Geranium pratense
1938 Kleine ooievaarsbek - Geranium pusillum
1939 Robertskruid - Geranium robertianum
1940 Geel nagelkruid - Geum urbanum
1941 Hondsdraf - Glechoma hederacea
1942 Mannagras - Glyceria fluitans
1943 Bleekgele droogbloem - Gnaphalium luteoalbum
1944 Moerasdroogbloem - Gnaphalium uliginosum
1945 Gomphrena celosioides
1946 Klimop - Hedera helix
1947 Europese heliotroop - Heliotropium europaeum
1948 Heliotropium indicum
1949 Reuzenberenklauw - Heracleum mantegazzianum
1950 Gewone berenklauw - Heracleum sphondylium
1951 Hibiscus cannabinus
1952 Hibiscus physaloides
1953 Oranje havikskruid - Hieracium aurantiacum
1954 Muizenoor - Hieracium pilosella
1955 Schermhavikskruid - Hieracium umbellatum
1956 Duindoorn - Hippophae rhamnoides
1957 Gestreepte witbol - Holcus lanatus
1958 Gladde witbol - Holcus mollis
1959 Zeepostelein - Honckenya peploides
1960 Kruipertje - Hordeum murinum
1961 Waterviolier - Hottonia palustris
1962 Hop - Humulus lupulus
1963 Gewone waternavel - Hydrocotyle vulgaris
1964 Moerashertshooi - Hypericum elodes
1965 Sint-Janskruid - Hypericum perforatum
1966 Gewoon biggenkruid - Hypochaeris radicata
1967 Hulst - Ilex aquifolium
1968 Grondster - Illecebrum verticillatum
1969 Tweekleurig springzaad - Impatiens balfourii
1970 Reuzenbalsemien - Impatiens glandulifera
1971 Groot springzaad - Impatiens noli-tangere
1972 Klein springzaad - Impatiens parviflora
1973 Engelse alant - Inula britannica
1974 Gele lis - Iris pseudacorus
1975 Jakobskruiskruid - Jacobaea vulgaris
1976 Zandblauwtje - Jasione montana
1977 Zomprus - Juncus articulatus
1978 Biezenknoppen - Juncus conglomeratus
1979 Pitrus - Juncus effusus
1980 Trekrus - Juncus squarrosus
1981 Jeneverbes - Juniperus communis
1982 Kompassla - Lactuca serriola
1983 Gele dovenetel - Lamiastrum galeobdolon
1984 Witte dovenetel - Lamium album
1985 Hoenderbeet - Lamium amplexicaule
1986 Gevlekte dovenetel - Lamium maculatum
1987 Paarse dovenetel - Lamium purpureum
1988 Akkerkool - Lapsana communis
1989 Europese lork - Larix decidua
1990 Veldlathyrus - Lathyrus pratensis
1991 Boslathyrus - Lathyrus sylvestris
1992 Aardaker - Lathyrus tuberosus
1993 Klein kroos - Lemna minor
1994 Dwergkroos - Lemna minuta
1995 Vertakte leeuwentand - Leontodon autumnalis
1996 Gewone margriet - Leucanthemum vulgare
1997 Wilde liguster - Ligustrum vulgare
1998 Lamsoor - Limonium vulgare
1999 Vlasbekje - Linaria vulgaris
2000 Engels raaigras - Lolium perenne
2001 Wilde kamperfoelie - Lonicera periclymenum
2002 Gewone rolklaver - Lotus corniculatus
2003 Moerasrolklaver - Lotus pedunculatus
2004 Tuinjudaspenning - Lunaria annua
2005 Vaste lupine - Lupinus polyphyllus
2006 Gewone veldbies - Luzula campestris
2007 Moeraswolfsklauw - Lycopodiella inundata
2008 Wolfspoot - Lycopus europaeus
2009 Penningkruid - Lysimachia nummularia
2010 Grote wederik - Lysimachia vulgaris
2011 Grote kattenstaart - Lythrum salicaria
2012 Dalkruid - Maianthemum bifolium
2013 Appel - Malus sylvestris
2014 Muskuskaasjeskruid - Malva moschata
2015 Klein kaasjeskruid - Malva neglecta
2016 Groot kaasjeskruid - Malva sylvestris
2017 Echte kamille - Matricaria chamomilla
2018 Schijfkamille - Matricaria discoidea
2019 Schijnpapaver - Meconopsis cambrica
2020 Sikkelklaver - Medicago falcata
2021 Hopklaver - Medicago lupulina
2022 Luzerne - Medicago sativa
2023 Hengel - Melampyrum pratense
2024 Witte honingklaver - Melilotus albus
2025 Watermunt - Mentha aquatica
2026 Akkermunt - Mentha arvensis
2027 Kruidje-roer-me-niet - Mimosa pudica
2028 Drienerfmuur - Moehringia trinervia
2029 Pijpenstrootje - Molinia caerulea
2030 Blauwe druifjes - Muscari botryoides
2031 Muursla - Mycelis muralis
2032 Akkervergeet-mij-nietje - Myosotis arvensis
2033 Ruw vergeet-mij-nietje - Myosotis ramosissima
2034 Moerasvergeet-mij-nietje - Myosotis scorpioides
2035 Watermuur - Myosoton aquaticum
2036 Wilde gagel - Myrica gale
2037 Wilde narcis - Narcissus pseudonarcissus
2038 Gele plomp - Nuphar lutea
2039 Witte waterlelie - Nymphaea alba
2040 Rode ogentroost - Odontites vernus
2041 Grote teunisbloem - Oenothera glazioviana
2042 Kattendoorn - Ononis repens
2043 Wilde marjolein - Origanum vulgare
2044 Knikkende vogelmelk - Ornithogalum nutans
2045 Gewone vogelmelk - Ornithogalum umbellatum
2046 Klein vogelpootje - Ornithopus perpusillus
2047 Klimopbremraap - Orobanche hederae
2048 Koningsvaren - Osmunda regalis
2049 Witte klaverzuring - Oxalis acetosella
2050 Oxalis articulata
2051 Gehoornde klaverzuring - Oxalis corniculata
2052 Bleke klaproos - Papaver dubium
2053 Grote klaproos - Papaver rhoeas
2054 Klein glaskruid - Parietaria judaica
2055 Parnassia - Parnassia palustris
2056 Pastinaak - Pastinaca sativa
2057 Moeraskartelblad - Pedicularis palustris
2058 Heidekartelblad - Pedicularis sylvatica
2059 Overblijvende ossentong - Pentaglottis sempervirens
2060 Veenwortel - Persicaria amphibia
2061 Waterpeper - Persicaria hydropiper
2062 Perzikkruid - Persicaria maculosa
2063 Groot hoefblad - Petasites hybridus
2064 Phacelia - Phacelia tanacetifolia
2065 Timoteegras - Phleum pratense
2066 Dadel - Phoenix dactylifera
2067 Riet - Phragmites australis
2068 Westerse karmozijnbes - Phytolacca americana
2069 Oosterse karmozijnbes - Phytolacca esculenta
2070 Fijnspar - Picea abies
2071 Vetblad - Pinguicula vulgaris
2072 Grove den - Pinus sylvestris
2073 Hertshoornweegbree - Plantago coronopus
2074 Smalle weegbree - Plantago lanceolata
2075 Grote weegbree - Plantago major
2076 Ruige weegbree - Plantago media
2077 Welriekende nachtorchis - Platanthera bifolia
2078 Plataan - Platanus hispanica
2079 Straatgras - Poa annua
2080 Kransmuur - Polycarpon tetraphyllum
2081 Gewone vleugeltjesbloem - Polygala vulgaris
2082 Gewone salomonszegel - Polygonatum multiflorum
2083 Gewoon varkensgras - Polygonum aviculare
2084 Witte abeel - Populus alba
2085 Postelein - Portulaca oleracea
2086 Zilverschoon - Potentilla anserina
2087 Tormentil - Potentilla erecta
2088 Schijnaardbei - Potentilla indica
2089 Vijfvingerkruid - Potentilla reptans
2090 Gewone brunel - Prunella vulgaris
2091 Kerspruim - Prunus cerasifera
2092 Amerikaanse vogelkers - Prunus serotina
2093 Sleedoorn - Prunus spinosa
2094 Gele helmbloem - Pseudofumaria lutea
2095 Douglasspar - Pseudotsuga menziesii
2096 Heelblaadjes - Pulicaria dysenterica
2097 Gevlekt longkruid - Pulmonaria officinalis
2098 Wintereik - Quercus petraea
2099 Zomereik - Quercus robur
2100 Amerikaanse eik - Quercus rubra
2101 Scherpe boterbloem - Ranunculus acris
2102 Gulden boterbloem - Ranunculus auricomus
2103 Speenkruid - Ficaria verna
2104 Egelboterbloem - Ranunculus flammula
2105 Kruipende boterbloem - Ranunculus repens
2106 Blaartrekkende boterbloem - Ranunculus sceleratus
2107 Wilde reseda - Reseda lutea
2108 Wouw - Reseda luteola
2109 Sporkehout - Rhamnus frangula
2110 Grote ratelaar - Rhinanthus angustifolius
2111 Kleine ratelaar - Rhinanthus minor
2112 Pontische rododendron - Rhododendron ponticum
2113 Witte snavelbies - Rhynchospora alba
2114 Bruine snavelbies - Rhynchospora fusca
2115 Aalbes - Ribes rubrum
2116 Kruisbes - Ribes uva-crispa
2117 Robinia - Robinia pseudoacacia
2118 Gele waterkers - Rorippa amphibia
2119 Moeraskers - Rorippa palustris
2120 Akkerkers - Rorippa sylvestris
2121 Egelantier - Rosa rubiginosa
2122 Framboos - Rubus idaeus
2123 Gewone braam - Rubus fruticosus
2124 Veldzuring - Rumex acetosa
2125 Schapenzuring - Rumex acetosella
2126 Krulzuring - Rumex crispus
2127 Waterzuring - Rumex hydrolapathum
2128 Ridderzuring - Rumex obtusifolius
2129 Uitstaande vetmuur - Sagina micropetala
2130 Liggende vetmuur - Sagina procumbens
2131 Pijlkruid - Sagittaria sagittifolia
2132 Grauwe wilg - Salix cinerea
2133 Bittere wilg - Salix purpurea
2134 Katwilg - Salix viminalis
2135 Veldsalie - Salvia pratensis
2136 Gewone vlier - Sambucus nigra
2137 Trosvlier - Sambucus racemosa
2138 Waterpunge - Samolus valerandi
2139 Kleine pimpernel - Sanguisorba minor
2140 Grote pimpernel - Sanguisorba officinalis
2141 Zeepkruid - Saponaria officinalis
2142 Blauw glidkruid - Scutellaria galericulata
2143 Bont kroonkruid - Securigera varia
2144 Muurpeper - Sedum acre
2145 Wit vetkruid - Sedum album
2146 Dik vetkruid - Sedum dasyphyllum
2147 Driebladvetkruid - Sedum sarmentosum
2148 Bezemkruiskruid - Senecio inaequidens
2149 Klein kruiskruid - Senecio vulgaris
2150 Groene naaldaar - Setaria viridis
2151 Dagkoekoeksbloem - Silene dioica
2152 Echte koekoeksbloem - Silene flos-cuculi
2153 Avondkoekoeksbloem - Silene latifolia
2154 Herik - Sinapis arvensis
2155 Gewone raket - Sisymbrium officinale
2156 Bitterzoet - Solanum dulcamara
2157 Zwarte nachtschade - Solanum nigrum
2158 Donsnachtschade - Solanum villosum
2159 Canadese guldenroede s.l. - Solidago canadensis
2160 Late guldenroede - Solidago gigantea
2161 Akkermelkdistel - Sonchus arvensis
2162 Gekroesde melkdistel - Sonchus asper
2163 Gewone melkdistel - Sonchus oleraceus
2164 Wilde lijsterbes - Sorbus aucuparia
2165 Kleine egelskop - Sparganium emersum
2166 Grote egelskop - Sparganium erectum
2167 Gewone spurrie - Spergula arvensis
2168 Rode schijnspurrie - Spergularia rubra
2169 Moerasandoorn - Stachys palustris
2170 Bosandoorn - Stachys sylvatica
2171 Grote muur - Stellaria holostea
2172 Vogelmuur - Stellaria media
2173 Krabbenscheer - Stratiotes aloides
2174 Sneeuwbes - Symphoricarpos albus
2175 Gewone smeerwortel - Symphytum officinale
2176 Boerenwormkruid - Tanacetum vulgare
2177 Paardenbloem - Taraxacum officinale s.l. (incl. all sec.)
2178 Taxus - Taxus baccata
2179 Witte krodde - Thlaspi arvense
2180 Grote tijm - Thymus pulegioides
2181 Gele morgenster - Tragopogon pratensis
2182 Veenbies - Trichophorum cespitosum
2183 Hazenpootje - Trifolium arvense
2184 Kleine klaver - Trifolium dubium
2185 Basterdklaver - Trifolium hybridum
2186 Rode klaver - Trifolium pratense
2187 Witte klaver - Trifolium repens
2188 Trigonella glabra
2189 Reukeloze kamille - Tripleurospermum maritimum
2190 Klein hoefblad - Tussilago farfara
2191 Kleine lisdodde - Typha angustifolia
2192 Grote lisdodde - Typha latifolia
2193 Grote brandnetel - Urtica dioica
2194 Kleine brandnetel - Urtica urens
2195 Grote veenbes - Vaccinium macrocarpon
2196 Blauwe bosbes - Vaccinium myrtillus
2197 Rode bosbes - Vaccinium vitis-idaea
2198 Echte valeriaan - Valeriana officinalis
2199 Veldsla - Valerianella locusta
2200 Zwarte toorts - Verbascum nigrum
2201 Koningskaars - Verbascum thapsus
2202 IJzerhard - Verbena officinalis
2203 Veldereprijs - Veronica arvensis
2204 Gewone ereprijs - Veronica chamaedrys
2205 Draadereprijs - Veronica filiformis
2206 Klimopereprijs - Veronica hederifolia
2207 Lange ereprijs - Veronica longifolia
2208 Grote ereprijs - Veronica persica
2209 Schildereprijs - Veronica scutellata
2210 Tijmereprijs - Veronica serpyllifolia
2211 Vogelwikke - Vicia cracca
2212 Ringelwikke - Vicia hirsuta
2213 Voederwikke - Vicia sativa
2214 Heggenwikke - Vicia sepium
2215 Bonte wikke - Vicia villosa
2216 Kleine maagdenpalm - Vinca minor
2217 Witte engbloem - Vincetoxicum hirundinaria
2218 Akkerviooltje - Viola arvensis
2219 Duinviooltje - Viola curtisii
2220 Maarts viooltje - Viola odorata
2221 Donkersporig bosviooltje - Viola reichenbachiana
2222 Bleeksporig bosviooltje - Viola riviniana
2223 Maretak - Viscum album
2224 Wijnstok - Vitis vinifera
2225 Witte roest - Albugo candida
2226 Grote oranje bekerzwam - Aleuria aurantia
2227 Gele knolamaniet - Amanita citrina
2228 Roodbruine slanke amaniet - Amanita fulva
2229 Vliegenzwam - Amanita muscaria
2230 Panteramaniet - Amanita pantherina
2231 Groene knolamaniet - Amanita phalloides
2232 Parelamaniet - Amanita rubescens
2233 Vergroeide kogelzwam - Annulohypoxylon multiforme
2234 Echte honingzwam - Armillaria mellea
2235 Sombere honingzwam - Armillaria ostoyae
2236 Zakjestrilzwam - Ascotremella faginea
2237 Oorlepelzwam - Auriscalpium vulgare
2238 Muizenstaartzwam - Baeospora myosura
2239 Dooiergele mestzwam - Bolbitius titubans
2240 Gewoon eekhoorntjesbrood - Boletus edulis
2241 Geel hoorntje - Calocera cornea
2242 Kleverig koraalzwammetje - Calocera viscosa
2243 Plooivoetstuifzwam - Calvatia excipuliformis
2244 Paarse korstzwam - Chondrostereum purpureum
2245 Heideknotszwam - Clavaria argillacea
2246 Kleine bostrechterzwam - Clitocybe candicans
2247 Nevelzwam - Clitocybe nebularis
2248 Gestreepte trechterzwam - Clitocybe vibecina
2249 Okerknolcollybia - Collybia cookei
2250 Gewone glimmerinktzwam - Coprinellus micaceus
2251 Grote kale inktzwam - Coprinopsis atramentaria
2252 Geschubde inktzwam - Coprinus comatus
2253 Gewoon plooirokje - Parasola plicatilis
2254 Pagemantel - Cortinarius semisanguineus
2255 Klein oorzwammetje - Crepidotus epibryus
2256 Houtknoopje - Cudoniella acicularis
2257 Kleine poederparasol - Cystolepiota seminuda
2258 Oranje druppelzwam - Dacrymyces stillatus
2259 Doolhofzwam - Daedalea quercina
2260 Entomophthora cf. muscae
2261 Eikentrilzwam - Exidia truncata
2262 Biefstukzwam - Fistulina hepatica
2263 Gewoon fluweelpootje - Flammulina velutipes
2264 Echte tonderzwam - Fomes fomentarius
2265 Heksenboter - Fuligo septica
2266 Platte tonderzwam - Ganoderma lipsiense
2267 Gekraagde aardster - Geastrum triplex
2268 Dennenvlamhoed - Gymnopilus penetrans
2269 Paardenhaartaailing - Gymnopus androsaceus
2270 Witte kluifzwam - Helvella crispa
2271 Kleine bruine bekerzwam - Humaria hemisphaerica
2272 Valse hanenkam - Hygrophoropsis aurantiaca
2273 Bleke moeraszwavelkop - Hypholoma elongatum
2274 Gele moeraszwavelkop - Hypholoma ericaeoides
2275 Rode zwavelkop - Hypholoma lateritium
2276 Roestbruine kogelzwam - Hypoxylon fragiforme
2277 Amethistzwam - Laccaria amethystina
2278 Gewone fopzwam - Laccaria laccata
2279 Schubbige fopzwam - Laccaria proxima
2280 Viltige maggizwam - Lactarius helvus
2281 Levermelkzwam - Lactarius hepaticus
2282 Donzige melkzwam - Lactarius pubescens
2283 Kaneelkleurige melkzwam - Lactarius quietus
2284 Rimpelende melkzwam - Lactarius tabidus
2285 Zwavelzwam - Laetiporus sulphureus
2286 Reuzenbovist - Calvatia gigantea
2287 Gewone berkenboleet - Leccinum scabrum
2288 Bruine anijszwam - Lentinellus cochleatus
2289 Fopelfenbankje - Lenzites betulinus
2290 Groene glibberzwam - Leotia lubrica
2291 Kastanjeparasolzwam - Lepiota castanea
2292 Paarse schijnridderzwam - Lepista nuda
2293 Gewone boomwrat - Lycogala epidendrum
2294 Parelstuifzwam - Lycoperdon perlatum
2295 Grote parasolzwam - Macrolepiota procera
2296 Takruitertje - Marasmiellus ramealis
2297 Weidekringzwam - Marasmius oreades
2298 Eikenmeeldauw - Erysiphe alphitoides
2299 Oranje dwergmycena - Mycena acicula
2300 Graskleefsteelmycena - Mycena epipterygia
2301 Helmmycena - Mycena galericulata
2302 Melksteelmycena - Mycena galopus
2303 Blauwgrijze schorsmycena - Mycena pseudocorticola
2304 Gewoon elfenschermpje - Mycena pura
2305 Bundelchloormycena - Mycena stipata
2306 Gewoon meniezwammetje - Nectria cinnabarina
2307 Scherpe schelpzwam - Panellus stipticus
2308 Gewone krulzoom - Paxillus involutus
2309 Bruine bekerzwam - Peziza badia
2310 Dennenvoetzwam - Phaeolus schweinitzii
2311 Grote stinkzwam - Phallus impudicus
2312 Spekzwoerdzwam - Phlebia tremellosa
2313 Berkenzwam - Piptoporus betulinus
2314 Gewone hertenzwam - Pluteus cervinus
2315 Smalle weegbreemeeldauw - Podosphaera plantaginis
2316 Winterhoutzwam - Polyporus brumalis
2317 Blauwe kaaszwam - Postia caesia
2318 Boompuist - Postia ptychogaster
2319 Wollige franjehoed - Psathyrella artemisiae
2320 Witsteelfranjehoed - Psathyrella piluliformis
2321 Gewone zwavelkop - Hypholoma fasciculare
2322 Australische composietenroest - Puccinia lagenophorae
2323 Vermiljoenhoutzwam - Pycnoporus cinnabarinus
2324 Rhododendronknopvreter - Pycnostysanus azaleae
2325 Rechte koraalzwam - Ramaria stricta
2326 Oliebolzwam - Rhizina undulata
2327 Botercollybia - Rhodocollybia butyracea
2328 Esdoornvlekkenzwam - Rhytisma acerinum
2329 Oranjegeel trechtertje - Rickenella fibula
2330 Broze russula - Russula fragilis
2331 Grofplaatrussula - Russula nigricans
2332 Geelwitte russula - Russula ochroleuca
2333 Berijpte russula - Russula parazurea
2334 Onsmakelijke kamrussula - Russula pectinatoides
2335 Kleine aardappelbovist - Scleroderma areolatum
2336 Gele aardappelbovist - Scleroderma citrinum
2337 Eikenbloedzwam - Stereum gausapatum
2338 Gele korstzwam - Stereum hirsutum
2339 Gerimpelde korstzwam - Stereum rugosum
2340 Dennenbloedzwam - Stereum sanguinolentum
2341 Sparrenkegelzwam - Strobilurus esculentus
2342 Echte kopergroenzwam - Stropharia aeruginosa
2343 Koeienboleet - Suillus bovinus
2344 Holsteelboleet - Suillus cavipes
2345 Gele ringboleet - Suillus grevillei
2346 Berkenheksenbezem - Taphrina betulina
2347 Gewone franjezwam - Thelephora terrestris
2348 Witte bultzwam - Trametes gibbosa
2349 Gewoon elfenbankje - Trametes versicolor
2350 Gele trilzwam - Tremella mesenterica
2351 Narcisridderzwam - Tricholoma sulphureum
2352 Zemelig donsvoetje - Tubaria conspersa
2353 Spaanse aakmeeldauw - Sawadaea bicornis
2354 Kastanjeboleet - Xerocomus badius
2355 Roodsteelfluweelboleet - Xerocomus chrysenteron
2356 Geweizwam - Xylaria hypoxylon
2357 Zilvermos - Bryum argenteum
2358 Gedraaid Knikmos - Bryum capillare
2359 Gewoon Purpersteeltje - Ceratodon purpureus
2360 Gewoon Sikkelsterretje - Dicranoweisia cirrata
2361 Gewoon Gaffeltandmos - Dicranum scoparium
2362 Gewoon Muisjesmos - Grimmia pulvinata
2363 Gewoon Dikkopmos - Brachythecium rutabulum
2364 Gesnaveld Klauwtjesmos - Hypnum cupressiforme
2365 Fijn Laddermos - Kindbergia praelonga
2366 Gerimpeld Platmos - Plagiothecium undulatum
2367 Groot Laddermos - Pseudoscleropodium purum
2368 Boomsnavelmos - Rhynchostegium confertum
2369 Gewoon Haakmos - Rhytidiadelphus squarrosus
2370 Gesteelde Haarmuts - Orthotrichum anomalum
2371 Knotskroesmos - Ulota bruchii
2372 Groot Rimpelmos - Atrichum undulatum
2373 Gewoon Haarmos - Polytrichum commune
2374 Fraai Haarmos - Polytrichum formosum
2375 Gewoon Smaragdsteeltje - Barbula convoluta
2376 Muurdubbeltandmos - Didymodon vinealis
2377 Duinsterretje - Syntrichia ruralis
2378 Gewoon Muursterretje - Tortula muralis
2379 Waterveenmos - Sphagnum cuspidatum
2380 Parapluutjesmos - Marchantia polymorpha
2381 Bleek Boomvorkje - Metzgeria furcata
2382 Gewoon Plakkaatmos - Pellia epiphylla
2383 Rond Dambordje - Circinaria contorta
2384 Muurzonnetje - Athallia holocarpa
2385 Gewone Citroenkorst - Flavoplaca citrina
2386 Valse Citroenkorst - Flavoplaca flavocitrina
2387 Kleine Citroenkorst - Flavoplaca oasis
2388 Rood Dooiermos - Rusavskia elegans
2389 Oranje Dooiermos - Xanthoria calcicola
2390 Groot Dooiermos - Xanthoria parietina
2391 Vals Dooiermos - Candelaria concolor
2392 Kleine Geelkorst - Candelariella aurella
2393 Kopjes-bekermos - Cladonia fimbriata
2394 Rode Heidelucifer - Cladonia floerkeana
2395 Open Rendiermos - Cladonia portentosa
2396 Eikenmos - Evernia prunastri
2397 Gewoon Schorsmos - Hypogymnia physodes
2398 Kastanjebruine Schotelkorst - Lecanora campestris
2399 Witte Schotelkorst - Lecanora chlarotera
2400 Muurschotelkorst - Lecanora muralis
2401 Witrandschotelkorst - Lecanora semipallida
2402 Gewoon Purperschaaltje - Lecidella elaeochroma
2403 Steenpurperschaaltje - Lecidella stigmatea
2404 Gewone Poederkorst - Lepraria incana
2405 Gewoon Schildmos - Parmelia sulcata
2406 Rond Schaduwmos - Phaeophyscia orbicularis
2407 Lichtvlekje - Phlyctis argena
2408 Kapjesvingermos - Physcia adscendens
2409 Stoeprandvingermos - Physcia caesia
2410 Heksenvingermos - Physcia tenella
2411 Witstippelschildmos - Punctelia borreri
2412 Rijpschildmos - Punctelia jeckeri
2413 Melig Takmos - Ramalina farinacea
2414 Esdoornknobbelmijt - Aceria cephalonea
2415 Esdoornnerfhoekmijt - Aceria macrochela
2416 Lindehoorntjesmijt - Eriophyes tiliae
2417 Gewone Doolhofspin - Agelena labyrinthica
2418 Gewone Huisspin - Eratigena atrica
2419 Gewone Staartspin - Textrix denticulata
2420 Muurkaardespin - Amaurobius similis
2421 Struikspin - Anyphaena accentuata
2422 Kruisspin - Araneus diadematus
2423 Viervlekwielwebspin - Araneus quadratus
2424 Wespenspin - Argiope bruennichi
2425 Argiope catenulata
2426 Rietkruisspin - Larinioides cornutus
2427 Brugspin - Larinioides sericatus
2428 Platte Wielwebspin - Nuctenea umbratica
2429 Venstersectorspin - Zygiella x-notata
2430 Schorskoloniespin - Drapetisca socialis
2431 Dikpootpanterspin - Alopecosa cuneata
2432 Gewone Zandwolfspin - Arctosa perita
2433 Zwartrugrenspin - Philodromus dispar
2434 Marmertrilspin - Holocnemus pluchei
2435 Grote Trilspin - Pholcus phalangioides
2436 Gerande Oeverspin - Dolomedes fimbriatus
2437 Kraamwebspin - Pisaura mirabilis
2438 Schorsmarpissa - Marpissa muscosa
2439 Huisspringspin - Pseudeuophrys lanigera
2440 Huiszebraspin - Salticus scenicus
2441 Getijgerde Lijmspuiter - Scytodes thoracica
2442 Kerkzesoog - Segestria florentina
2443 Grote Dikkaak - Pachygnatha clercki
2444 Kleine Dikkaak - Pachygnatha degeeri
2445 Strekpoot - Dicranopalpus ramosus
2446 Rode hooiwagen - Opilio canestrinii
2447 Gewone hooiwagen - Phalangium opilio
2448 Schapenteek - Ixodes ricinus
2449 Gewone duizendpoot - Lithobius forficatus
2450 Spinduizendpoot - Scutigera coleoptrata
2451 Grote tweestreep - Ommatoiulus sabulosus
2452 West-Afrikaanse Wenkkrab - Afruca tangeri
2453 Gewone zwemkrab - Liocarcinus holsatus
2454 Strandvlo - Talitrus saltator
2455 Gewone zoetwaterpissebed - Asellus aquaticus
2456 Gewone oprolpissebed - Armadillidium vulgare
2457 Havenpissebed - Ligia oceanica
2458 Kelderpissebed - Oniscus asellus
2459 Mospissebed - Philoscia muscorum
2460 Ruwe pissebed - Porcellio scaber
2461 Zwartkoppissebed - Porcellio spinicornis
2462 Orchesella cincta
2463 Egyptische Treksprinkhaan - Anacridium aegyptium
2464 Ratelaar - Chorthippus biguttulus
2465 Bruine Sprinkhaan - Chorthippus brunneus
2466 Cingalia dubia
2467 Knopsprietje - Myrmeleotettix maculatus
2468 Blauwvleugelsprinkhaan - Oedipoda caerulescens
2469 Pezotettix giornae
2470 Zompsprinkhaan - Pseudochorthippus montanus
2471 Krasser - Pseudochorthippus parallelus
2472 Klappersprinkhaan - Psophus stridulus
2473 Moerassprinkhaan - Stethophyma grossum
2474 Zeggedoorntje - Tetrix subulata
2475 Gewoon Doorntje - Tetrix undulata
2476 Zuidelijke Veldkrekel - Gryllus bimaculatus
2477 Boskrekel - Nemobius sylvestris
2478 Boomkrekel - Oecanthus pellucens
2479 Sikkelsprinkhaan - Phaneroptera falcata
2480 Zuidelijke sikkelsprinkhaan - Phaneroptera nana
2481 Gewoon Spitskopje - Conocephalus dorsalis
2482 Decticus albifrons
2483 Zadelsprinkhaan - Ephippiger diurnus
2484 Struiksprinkhaan - Leptophyes punctatissima
2485 Boomsprinkhaan - Meconema thalassinum
2486 Heidesabelsprinkhaan - Metrioptera brachyptera
2487 Bramensprinkhaan - Pholidoptera griseoaptera
2488 Greppelsprinkhaan - Roeseliana roeselii
2489 Grote Groene Sabelsprinkhaan - Tettigonia viridissima
2490 Kornoeljeluis - Anoecia corni
2491 Eikenbladluis - Lachnus roboris
2492 Aphrophora alni
2493 Aphrophora salicina
2494 Bloedcicade - Cercopis vulnerata
2495 Kraakcicade - Cicada orni
2496 Tachycixius pilosus
2497 Euides basilinea
2498 Groene rietcicade - Cicadella viridis
2499 Iassus lanio
2500 Oorcicade - Ledra aurita
2501 Orientus ishidae
2502 Scaphoideus titanus
2503 Buffelcicade - Stictocephala bisonia
2504 Gewone vijverloper - Hydrometra stagnorum
2505 Grote schaatsenrijder - Aquarius paludum
2506 Poelschaatsenrijder - Gerris lacustris
2507 Waterschorpioen - Nepa cinerea
2508 Staafwants - Ranatra linearis
2509 Platte waterwants - Ilyocoris cimicoides
2510 Gewoon bootsmannetje - Notonecta glauca
2511 Zwart bootsmannetje - Notonecta obliqua
2512 Camptopus lateralis
2513 Zuringrandwants - Coreus marginatus
2514 Smalle randwants - Gonocerus acuteangulatus
2515 Bladpootrandwants - Leptoglossus occidentalis
2516 Zwartgespikkelde glasvleugelwants - Brachycarenus tigrinus
2517 Grote slanke glasvleugelwants - Chorosoma schillingii
2518 Kaneelglasvleugelwants - Corizus hyoscyami
2519 Bruinrode glasvleugelwants - Rhopalus parumpunctatus
2520 Bonte zandrookwants - Beosus maritimus
2521 Praalridderwants - Melanocoryphus albomaculatus
2522 Bonte zaagpoot - Scolopostethus pictus
2523 Nevelrookwants - Sphragisticus nebulosus
2524 Pandoerridderwants - Spilostethus pandurus
2525 Vuurwants - Pyrrhocoris apterus
2526 Meidoornkielwants - Acanthosoma haemorrhoidale
2527 Jeneverbeskielwants - Cyphostethus tristriatus
2528 Berkenkielwants - Elasmostethus interstinctus
2529 Gewone kielwants - Elasmucha grisea
2530 Mijterschildwants - Aelia acuminata
2531 Beemdkroonschildwants - Carpocoris fuscispinus
2532 Bessenschildwants - Dolycoris baccarum
2533 Scharlaken schildwants - Eurydema dominulus
2534 Koolschildwants - Eurydema oleracea
2535 Sierlijke schildwants - Eurydema ornata
2536 Pyjamaschildwants - Graphosoma italicum
2537 Groene schildwants - Palomena prasina
2538 Roodpootschildwants - Pentatoma rufipes
2539 Tweetandschildwants - Picromerus bidens
2540 Grauwe schildwants - Rhaphigaster nebulosa
2541 Gewone pantserwants - Eurygaster testudinaria
2542 Gewone bloemwants - Anthocoris nemorum
2543 Luzernesierblindwants - Adelphocoris lineolatus
2544 Vierpuntsierblindwants - Adelphocoris quadripunctatus
2545 Lichtgroene schaduwwants - Apolygus spinolae
2546 Aardappelprachtblindwants - Closterotomus norwegicus
2547 Gele viervlekwants - Dryophilocoris flavoquadrimaculatus
2548 Voorjaarseikenblindwants - Harpocera thoracica
2549 Groene appelschaduwwants - Lygocoris pabulinus
2550 Alsemschaduwwants - Lygus gemellatus
2551 Kustschaduwwants - Lygus maritimus
2552 Weideschaduwwants - Lygus pratensis
2553 Behaarde schaduwwants - Lygus rugulipennis
2554 Geribde prachtblindwants - Miris striatus
2555 Bruine graswants - Notostira elongata
2556 Variabele dwergschaduwwants - Orthops basalis
2557 Stippelblindwants - Pantilius tunicatus
2558 Eikenbleekpoot - Phylus melanocephalus
2559 Boomgaardspillebeen - Phytocoris dimidiatus
2560 Lindeboswants - Pinalitus cervinus
2561 Bonte eikendonswants - Psallus varians
2562 Gestreepte eikenblindwants - Rhabdomiris striatellus
2563 Tweedoornsmallijf - Stenodema calcarata
2564 Gewone smallijf - Stenodema laevigata
2565 Grasbloemwants - Stenotus binotatus
2566 Rijstwigkop - Trigonotylus caelestialium
2567 Boomsikkelwants - Himacerus apterus
2568 Miersikkelwants - Himacerus mirmicoides
2569 Gemaskeerde roofwants - Reduvius personatus
2570 Ptinus sexpunctatus
2571 Hazelaarbladrolkever - Apoderus coryli
2572 Anthaxia hungarica
2573 Cantharis decipiens
2574 Zwartpootsoldaatje - Cantharis fusca
2575 Zwart soldaatje (obscura) - Cantharis obscura
2576 Zwart soldaatje (pellucida) - Cantharis pellucida
2577 Rood soldaatje - Cantharis rufa
2578 Zwart soldaatje (rustica) - Cantharis rustica
2579 Kleine rode weekschild - Rhagonycha fulva
2580 Kleine Poppenrover - Calosoma inquisitor
2581 Gekorrelde veldloopkever - Carabus granulatus
2582 Tuinschallebijter - Carabus nemoralis
2583 Korrelschallebijter - Carabus problematicus
2584 Groene zandloopkever - Cicindela campestris
2585 Bastaardzandloopkever - Cicindela hybrida
2586 Gewone distelboktor - Agapanthia villosoviridescens
2587 Geelpoot-smalboktor - Alosterna tabacicolor
2588 Heldenbok - Cerambyx cerdo
2589 Kleine wespenboktor - Clytus arietis
2590 Naaldreuzenboktor - Ergates faber
2591 Gevlekte smalboktor - Leptura quadrifasciata
2592 Gewone borstelboktor - Pogonocherus hispidus
2593 Vuurboktor - Pyrrhidium sanguineum
2594 Geringelde smalboktor - Rutpela maculata
2595 Kleine zwarte smalboktor - Stenurella nigra
2596 Gewone smalboktor - Stictoleptura rubra
2597 Elzenhaantje - Agelastica alni
2598 Voorjaarsgoudhaan - Chrysolina oricalcia
2599 Liesgrasrietkever - Donacia semicuprea
2600 Wormkruidhaantje - Galeruca tanaceti
2601 Groen zuringhaantje - Gastrophysa viridula
2602 Vijfstippelig struikhaantje - Gonioctena quinquepunctata
2603 Leliehaantje - Lilioceris lilii
2604 Heidehaantje - Lochmaea suturalis
2605 Bijenkever - Trichodes apiarius
2606 Tweestippelig lieveheersbeestje - Adalia bipunctata
2607 Tienstippelig lieveheersbeestje - Adalia decempunctata
2608 Oogvleklieveheersbeestje - Anatis ocellata
2609 Tienvleklieveheersbeestje - Calvia decemguttata
2610 Roomvleklieveheersbeestje - Calvia quatuordecimguttata
2611 Vijfstippelig lieveheersbeestje - Coccinella quinquepunctata
2612 Zevenstippelig lieveheersbeestje - Coccinella septempunctata
2613 Elfstippelig lieveheersbeestje - Coccinella undecimpunctata
2614 Viervleklieveheersbeestje - Exochomus quadripustulatus
2615 Meeldauwlieveheersbeestje - Halyzia sedecimguttata
2616 Harlekijnlieveheersbeestje - Harmonia quadripunctata
2617 Ruigtelieveheersbeestje - Hippodamia variegata
2618 Achttienvleklieveheersbeestje - Myrrha octodecimguttata
2619 Gestreept lieveheersbeestje - Myzia oblongoguttata
2620 Vloeivleklieveheersbeestje - Oenopia conglobata
2621 Schaakbordlieveheersbeestje - Propylea quatuordecimpunctata
2622 Citroenlieveheersbeestje - Psyllobora vigintiduopunctata
2623 Groene distelsnuitkever - Chlorophanus viridis
2624 Grote eikelboorder - Curculio venosus
2625 Grote dennensnuitkever - Hylobius abietis
2626 Philopedon plagiatus
2627 Rhamphus oxyacanthae
2628 Gewone tapijtkever - Anthrenus verbasci
2629 Gegroefde haarwaterroofkever - Acilius sulcatus
2630 Gewone snelzwemmer - Agabus bipustulatus
2631 Brilgeelgerande - Dytiscus circumcinctus
2632 Gevlekte geelgerande - Dytiscus circumflexus
2633 Gewone geelrand - Dytiscus marginalis
2634 Graphoderus cinereus
2635 Ilybius ater
2636 Slijktor - Rhantus suturalis
2637 Muisgrijze kniptor - Agrypnus murina
2638 Voorjaarsmestkever - Geotrupes vernalis
2639 Kleine spinnende watertor - Hydrochara caraboides
2640 Grote spinnende watertor - Hydrophilus piceus
2641 Kleine glimworm - Lamprohiza splendidula
2642 Klein vliegend hert - Dorcus parallelipipedus
2643 Vliegend hert - Lucanus cervus
2644 Zaagsprietige houtboorder - Hylecoetus dermestoides
2645 Anthocomus equestris
2646 Dubbelgevlekte bastaardweekschildkever - Anthocomus fasciatus
2647 Roodtipbasterdweekschild - Malachius bipustulatus
2648 Gewone meikever - Melolontha melolontha
2649 Grote gele glanskever - Cychramus luteus
2650 Fraaie schijnbok - Oedemera nobilis
2651 Zwartkopvuurkever - Pyrochroa coccinea
2652 Roodkopvuurkever - Pyrochroa serraticornis
2653 Bolronde helmkever - Aegialia arenaria
2654 Junikever - Amphimallon solstitiale
2655 Anomala dubia
2656 Gouden tor - Cetonia aurata
2657 Rozenkever - Phyllopertha horticola
2658 Julikever - Polyphylla fullo
2659 Roestbruine bladsprietkever - Serica brunna
2660 Oeveraaskever - Necrodes littoralis
2661 Zwarte doodgraver - Nicrophorus humator
2662 Krompootdoodgraver - Nicrophorus vespillo
2663 Gewone doodgraver - Nicrophorus vespilloides
2664 Oranje aaskever - Oiceoptoma thoracicum
2665 Slakkenaaskever - Phosphuga atrata
2666 Stinkende kortschild - Ocypus olens
2667 Adesmia cancellata
2668 Amegilla albigena
2669 Dwerghoningbij - Apis florea
2670 Honingbij - Apis mellifera
2671 Boomhommel - Bombus hypnorum
2672 Steenhommel - Bombus lapidarius
2673 Veldhommel - Bombus lucorum
2674 Akkerhommel - Bombus pascuorum
2675 Weidehommel - Bombus pratorum
2676 Aardhommel - Bombus terrestris
2677 Blauwzwarte houtbij - Xylocopa violacea
2678 Vosje - Andrena fulva
2679 Roodgatje - Andrena haemorrhoa
2680 Zwartbronzen zandbij - Andrena nigroaenea
2681 Roodbuikje - Andrena ventralis
2682 Breedbandgroefbij - Halictus scabiosae
2683 Grote bloedbij - Sphecodes albilabris
2684 Rosse metselbij - Osmia bicornis
2685 Gehoornde metselbij - Osmia cornuta
2686 Pluimvoetbij - Dasypoda hirtipes
2687 Eriocampa ovata
2688 Hemichroa crocea
2689 Bramenmineerwesp - Metallus pumilus
2690 Wilgenbladwesp - Nematus salicis
2691 Eikemineerwesp - Profenusa pygmaea
2692 Ananasgalwesp - Andricus foecundatrix
2693 Knikkergalwesp - Andricus kollari
2694 Rode erwtengalwesp - Cynips divisa
2695 Eikenstuitergalwesp - Cynips longiventris
2696 Galappelwesp - Cynips quercusfolii
2697 Rozenmosgalwesp - Diplolepis rosae
2698 Plaatjesgalwesp - Neuroterus albipes
2699 Satijnen knoopjesgalwesp - Neuroterus numismalis
2700 Lensgalwesp - Neuroterus quercusbaccarum
2701 Ichneumon stramentor
2702 Netelia testacea
2703 Opheltes glaucopterus
2704 Ophion luteus
2705 Grauwzwarte renmier - Formica fusca
2706 Kale rode bosmier - Formica polyctena
2707 Gele weidemier - Lasius flavus
2708 Glanzende houtmier - Lasius fuliginosus
2709 Wegmier - Lasius niger
2710 Sphex funerarius
2711 Franse veldwesp - Polistes dominula
2712 Hoornaar - Vespa crabro
2713 Duitse wesp - Vespula germanica
2714 Gewone wesp - Vespula vulgaris
2715 Sylvicola fenestralis
2716 Kleine rouwvlieg - Bibio lanigerus
2717 Rouwvlieg - Bibio marci
2718 Koortsvlieg - Dilophus febrilis
2719 Paardenbloemvlekgalmug - Cystiphora taraxaci
2720 Bramenplooigalmug - Dasineura plicatrix
2721 Frambozentakgalmug - Lasioptera rubi
2722 Gewone wilgenroosjesgalmug - Rabdophaga rosaria
2723 Gewone steekmug - Culex pipiens
2724 Grote steekmug - Culiseta annulata
2725 Macrocera phalerata
2726 Limonia phragmitidis
2727 Ctenophora festiva
2728 Tijgerlangpootmug - Nephrotoma appendiculata
2729 Nephrotoma crocata
2730 Nephrotoma scurra
2731 Tipula fascipennis
2732 Tipula lunata
2733 Reuzenlangpootmug - Tipula maxima
2734 Tipula paludosa
2735 Tipula scripta
2736 Tipula unca
2737 Dooimug - Trichocera regelationis
2738 Agromyza nana
2739 Calycomyza artemisiae
2740 Vliermineervlieg - Liriomyza amoena
2741 Liriomyza valerianae
2742 Phytomyza chaerophylli
2743 Hulstvlieg - Phytomyza ilicis
2744 Phytomyza lycopi
2745 Phytomyza ranunculi
2746 Anthomyia procellaris
2747 Zwartvlerkbladjager - Dioctria oelandica
2748 Knobbelbladjager - Dioctria rufipes
2749 Gewone roofvlieg - Machimus atricapillus
2750 Bosrandroofvlieg - Neoitamus cyanurus
2751 Zandroofvlieg - Philonicus albiceps
2752 Gewone wolzwever - Bombylius major
2753 Roodwangbromvlieg - Calliphora vicina
2754 Lijkenvlieg - Cynomya mortuorum
2755 Paddenvlieg - Lucilia bufonivora
2756 Keizersvlieg - Lucilia caesar
2757 Thaumatomyia notata
2758 Bont blaaskaakje - Myopa buccata
2759 Poecilobothrus nobilitatus
2760 Zilvervlekdansvlieg - Empis opaca
2761 Grote Dansvlieg - Empis tessellata
2762 Hertenluisvlieg - Lipoptena cervi
2763 Schorsvlieg - Mesembrina meridiana
2764 Huisvlieg - Musca domestica
2765 Mydaea corni
2766 Phaonia fuscata
2767 Phaonia tuguriorum
2768 Stalvlieg - Stomoxys calcitrans
2769 Geomyza tripunctata
2770 Palloptera scutellata
2771 Palloptera ustulata
2772 Gewone schubsnipvlieg - Chrysopilus cristatus
2773 Kleine snipvlieg - Rhagio lineola
2774 Gewone snipvlieg - Rhagio scolopaceus
2775 Gele snipvlieg - Rhagio tringarius
2776 Gevlekte pissebedvlieg - Paykullia maculata
2777 Strontvlieg - Scathophaga stercoraria
2778 Sepedon spinipes
2779 Trypetoptera punctulata
2780 Grote fopwesp - Chrysotoxum cautum
2781 Snorzweefvlieg - Episyrphus balteatus
2782 Kleine bijvlieg - Eristalis arbustorum
2783 Bosbijvlieg - Eristalis horticola
2784 Hommelbijvlieg - Eristalis intricaria
2785 Puntbijvlieg - Eristalis nemorum
2786 Kegelbijvlieg - Eristalis pertinax
2787 Blinde bij - Eristalis tenax
2788 Terrasjeskommazweefvlieg - Eupeodes corollae
2789 Gewone pendelvlieg - Helophilus pendulus
2790 Citroenpendelvlieg - Helophilus trivittatus
2791 Gewone driehoekszweefvlieg - Melanostoma mellinum
2792 Slanke driehoekszweefvlieg - Melanostoma scalare
2793 Doodskopzweefvlieg - Myathropa florea
2794 Gewone snuitvlieg - Rhingia campestris
2795 Witte halvemaanzweefvlieg - Scaeva pyrastri
2796 Grote langlijf - Sphaerophoria scripta
2797 Menuetzweefvlieg - Syritta pipiens
2798 Bosbandzweefvlieg - Syrphus torvus
2799 Moeraszweefvlieg - Tropidia scita
2800 Hommelreus - Volucella bombylans
2801 Witte reus - Volucella pellucens
2802 Stadsreus - Volucella zonaria
2803 Gewone goudoogdaas - Chrysops relictus
2804 Gewone regendaas - Haematopota pluvialis
2805 Dexia rustica
2806 Dexiosoma caninum
2807 Stekelsluipvlieg - Tachina grossa
2808 Meidoornboorvlieg - Anomoia purmunda
2809 Donkere duizendbladboorvlieg - Dithryca guttularis
2810 Brandnetelboorvlieg - Philophylla caesio
2811 Berberisboorvlieg - Rhagoletis meigenii
2812 Akkerdistelgalboorvlieg - Urophora cardui
2813 Thereva nobilitata
2814 Myennis octopunctata
2815 Zeevonk - Noctiluca scintillans
2816 Blaaswier - Fucus vesiculosus
2817 Mediopyxis helysia
2818 Kroongalziekte - Agrobacterium tumefaciens
2819 Odontella sinensis
2820 Leucochloridium paradoxum
2821 Zeepier - Arenicola marina
2822 Regenworm - Lumbricus terrestris
2823 Eendenbloedzuiger - Theromyzon tessulatum
2824 Haemadipsa zeylanica
2825 Onechte paardenbloedzuiger - Haemopis sanguisuga
2826 Gewone zeester - Asterias rubens
2827 Zeeklit - Echinocardium cordatum